Victorious Boxers: Ippo's Road to Glory

Victorious Boxers: Ippo's Road to Glory

6,0
6 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Empire Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
14.12.2000
Europa:
21.09.2001
Producent:
Empire Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
14.12.2000
Europa:
21.09.2001

Victorious Boxers: Ippo's Road to Glory - opis gry

Victorious Boxers: Ippo's Road to Glory to gra sportowa traktująca o boskie wyprodukowana przez New Corporation i wydana w Europie przez Empire Interactive. Tytuł ukazał się tylko na PlayStation 2. Victorious Boxers powstało na podstawie popularnej magni/anime “Hajime no Ippo”.

Gra pozwala nam się zapoznać z wydarzeniami przedstawionymi w mandze i anime. W najważniejszym tutaj trybie fabularnym śledzimy historię z perspektywy różnych postaci, ale lwia część skupia się na Ippo Makunouchim i jego postępującej karierze boksera. Rozgrywka posiada cechy symulacji i elementy zręcznościowe mające przyczynić się bardziej do większej radochy z grania. Zawodnicy mogą poruszać się w ośmiu kierunkach, robić uniki, wyprowadzać dwa rodzaje normalnych ataków (z prawej lub lewej strony) oraz te bardziej efekciarskie umiejętności. W trakcie pojedynku możemy przełączać się pomiędzy osiemnastoma kamerami (jedna pozwala przełączyć się na widok z oczu). Walczącym, co ciekawe, nie towarzyszą wskaźniki energii. Zamiast tego obrażenia widoczne są na ciele zawodnika pod postacią zadrapań czy sińców. Innym ich przejawem są mniej żwawe ruchy.

Produkcja oferuje dwa główne warianty zabawy. Pierwszy to wspomniany Story Mode, w którym kierujemy poczynaniami w sumie sześciu bohaterów. Pomiędzy kolejnymi pojedynkami oglądamy cutscenki pchające całą historię naprzód. Drugi tryb to Versus, czyli szybka walka (z konsolą lub drugim graczem). Mamy w niej do wyboru ponad czterdzieści postaci podzielonych na kategorie wagowe. Co ciekawe, nie wszystkie techniki specjalne są tu dostępne od początku. Najpierw trzeba je odblokować przechodząc fabułę.

Wideo - Victorious Boxers: Ippo's Road to Glory

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych