Uma Musume: Pretty Derby

Uma Musume: Pretty Derby

10,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PC 10.0
Mobile 10.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Cygames
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Wyścigi,   Symulacja
Premiery
Świat:
24.02.2021
Producent:
Cygames
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Wyścigi,   Symulacja
Premiery
Świat:
24.02.2021

Uma Musume: Pretty Derby - opis gry

Uma Musume: Pretty Derby to gra przygodowa wyprodukowana i wydana przez Cygames. Tytuł ukazał się na urządzeniach przenośnych (Android i iOS) i PC. 

Rozgrywka - Uma Musume: Pretty Derby

Uma Musume: Pretty Derby to gra będąca częścią większego projektu obejmującego również serial anime i mangę. Tytuł koncentruje się na tzw. koniodziewczynach (uma musume), które na pozór przypominają zwykłe nastoletnie dziewczęta w wieku szkolnym, ale poza prowadzeniem dość zwyczajnego życia uczestniczą też w wyścigach. My wchodzimy tu w buty ich trenera.

Kluczową częścią rozgrywki jest rozwijanie umiejętności dziewczyn, które przydają się w trakcie wyścigów. Korzystamy wówczas z kryształów, co zużywa energię, lub z punktów umiejętności, jeśli takowymi dysponujemy. W grze zaimplementowano oczywiście mechanikę gacha, która pozwala pozyskiwać nowe postacie (ich potencjał zależy od rangi) oraz karty dające rozmaite boosty. Produkcja Cygames jest zasadniczo darmowa, lecz zaimplementowany w niej system mikropłatności pozwala niektóre procesy przyspieszyć i ułatwić.

Naszym podstawowym zadaniem w trakcie zabawy jest realizowanie stawianych nam wytycznych, np. zajęcie odpowiednio wysokiego miejsca podczas zawodów. To pozwoli przejść do kolejnych wyzwań. W razie przegranej - trening należy rozpocząć od nowa, przy czym zawodniczki zachowują niektóre nabyte skille, co ułatwia kolejne próby.

Po żmudnym treningu i pomyślnym starcie w zawodach bierzemy udział w koncercie z udziałem dziewcząt. Jest to jednak teledysk do oglądania i słuchania, a nie minigra, w trakcie której wykonywać musimy jakiekolwiek czynności. Oprócz tego śledzimy również życie szkolne bohaterek.

Wideo - Uma Musume: Pretty Derby

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper