Pix’n Love Rush

Pix’n Love Rush

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
BulkyPix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Śr. czas:
0 godzin
Premiery
Świat:
15.03.2011
Europa:
16.03.2011
Producent:
BulkyPix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Śr. czas:
0 godzin
Premiery
Świat:
15.03.2011
Europa:
16.03.2011

Pix’n Love Rush - opis gry

Pix'n Love Rush to dwuwymiarowa gra zręcznościowa wyprodukowana przez studio Bulkypix i wydana przez Sanuk Games. Tytuł ukazał się na PlayStation Portable i dostępny był w cyfrowej dystrybucji (jako Minis).

Pix'n Love Rush to dwuwymiarowa gra zręcznościowa z oprawą audiowizualną przywodzącą na myśl produkcje ze sprzętów 8-bitowych i inspirowana trochę serią WarioWare oraz jej mikrogrami. W produkcji Bulkypix przejmujemy kontrolę nad niewielkim sympatycznym stworkiem z rogami, który musi pokonywać krótkie poziomy. Twórcy przygotowali trzy warianty rozgrywki.
 
Pierwszy i najważniejszy to Classic. Zaliczamy w nim kolejne plansze, które gra dobiera nam losowo. Mogą się one nieco różnić, np. jedne są horyzontalne, inne wertykalne, a na jeszcze innych kamera jest statyczna. Naszym zadaniem jest gromadzić plusy, zostawiać minusy, strzelać do przeszkadzajek i unikać strzelania do przeszkadzajek z aureolą nad głową. Jeśli nie popełniamy błędów, zapełnia się specjalny wskaźnik, który zwiększa mnożnik punktów.
 
Pozostałe dwa tryby to Cursed Rush oraz On-Off Rush. W tym pierwszym nasza postać porusza się automatycznie,a jedyna czynność, jaką możemy wykonać, to skok. Zabawę utrudnia zwłaszcza niewielkie pole widzenia. Grać możemy na pięciu stopniach trudności: Hard, Harder, Hardcore, Hardcorer oraz Hardcorest (każdy z nich, jak sama nazwa wskazuje, jest wymagający). Podobnie ma się też rzecz w On-Off Rush. Tutaj także możemy tylko skakać. Różnica polega na tym, że gdy w tle świeci słońce musimy zbierać słoneczka, natomiast gdy pojawi się księżyc zbieramy porozmieszczane na planszy ikonki księżyca. Jeśli nie popełniamy błędów zapełnia się wskaźnik, dzięki któremu otrzymujemy cenne sekundy pozwalające kontynuować zmagania. Gdy licznik do zera, zabawę kończymy.

Wideo - Pix’n Love Rush

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Podobne gry

Więcej gier podobnych do Pix’n Love Rush