SKLEP
Tom Clancy's Rainbow 6 Patriots
3752V

Tom Clancy's Rainbow 6 Patriots

Tom Clancy's Rainbow 6 Patriots
  • Premiery
  • Prace wstrzymane
  • Gatunek: Strzelanina FPP, Strzelanina tak.

Tom Clancy's Rainbow 6 Patriots jest kolejną odsłoną taktycznej strzelaniny FPP od Ubisoftu. Gra ukazać ma się tak na konsolach obecnej generacji (PlayStation 3, Xboks 360), jak i next-genach w postaci PlayStation 4, sukcesora Xboksa 360 i Wii U.

W scenariuszu na pierwszy plan wysuwa się ugrupowanie terrorystyczne "True Patriots", które wypowiada wojnę skorumpowanemu, amerykańskiemu rządowi. Gracze zmuszeni będą do podejmowania ciężkich, etycznych wyborów. Patriots odda w nasze ręce innowacyjny tryb kooperacji i w jakimś stopniu korzystał będzie z możliwości, jakie daje Kinect. Oprócz tego poruszony zostaje temat multiplayera - jak tylko przełączymy się do tego trybu, będziemy poruszać się po środowisku 3D (koszary, baza, pokój postaci gracza itp.), bez przebijania się przez kilkanaście list menusowych.

Nad grą pracuje głównie Ubisoft Montreal wspierany przez Ubisoft Toronto i Ubisoft Red Storm. Rozgrywka jednoosobowa ukazana zostanie z perspektywy kilku postaci i zaoferuje dynamicznie przedstawioną fabułę. Gra skupić ma się na niespotykanym poziomie człowieczeństwa, który uczyni z Tom Clancy's Rainbow Six: Patriots niezwykle emocjonujące i oparte na immersji doświadczenie.

Podobne gry
Miesięcznik PSX Extreme