Root Beer Tapper (X360)

Root Beer Tapper (X360)

Root Beer Tapper
  • Premiery
  • Świat: 07.02.2007
  • Europa: 07.02.2007
  • Polska: 07.02.2007
  • Gatunek: Zręcznościowa
  • Liczba graczy: 1-2
  • Dystrybucja cyfrowa: Tak

Ocena społeczności

6.73 głosów
-

Ocena PPE.pl

-
Brak oceny

Root Beer Tapper to gra zręcznościowa wyprodukowana przez studio Digital Eclipse i wydana przez Midawy. Tytuł ukazał się na konsoli Xbox 360, gdzie był dostępny w dystrybucji cyfrowej w ramach usługi Xbox Live Arcade.

Rozgrywka - Root Beer Tapper

Produkcja Digital Eclipse to nowa wersja klasyka wydanego pierwotnie w 1983 roku na automatach. Założenia zabawy nie uległy zmianie względem oryginału. Gra pozwala nam wejść w buty barmana, którego zadaniem jest obsługiwanie gości domagających się piwa. W praktyce wygląda to tak, że najpierw napełniamy kufel, a następnie serwujemy go klientowi oczekującemu przy jednym z kilku stołów. Na wszystko mamy ograniczony czas. Nieobsłużony klient zbliża się bowiem z czasem do naszego podopiecznego, do czego nie możemy dopuścić, gdyż w przeciwnym razie da on upust swojej frustacji. Zmagania urozmaicają dodatkowe elementy, np. tańczące dziewczyny, które odwracają uwagę klientów, przez co ci mogą nie złapać zaserwowanego im piwa, czy opróżnione kufle zmierzające w naszą stronę. Zmagania rozgrywają się na czterech planszach, a zabawę urozmaica też niekiedy włączająca się między planszami minigierka.

Jeśli chodzi o zawartość, Root Beer Tapper nie różni się bardzo od pierwowzoru z lat 80. XX wieku. Oprócz trybu singlowego gracza tytuł oferuje także multiplayer w wariancie lokalnym i sieciowym. Dostępna jest zarówno kooperacja, gdzie razem z drugą osobą próbujemy zdobyć jak najwięcej punktów, oraz rywalizacja.   

Podobne gry