Blog użytkownika Tom19

Tom19

Tom19 Tom19 19.08.2017, 13:44
GraczOSTacja - Muzyka Gracza - Faza III Głosowanie 8
215V

GraczOSTacja - Muzyka Gracza - Faza III Głosowanie 8

GraczOSTacja - Muzyka Gracza

 Tom19: 

Cześć.

Tak przeglądam listę dostępnych utworów i z jednej strony trochę za dużo znajduje się na niej piosenek z tej samej serii gier np: Final Fantasy, czy Chrono - a z drugiej po części zasłużyły głosami ludu na tak liczny występ w gronie stu najlepszych utworów. Czasu nie cofnę, ale brakuje mi tutaj paru mocnych kandydatów z gier wyścigowych, strzelanek, skradanek i platformówek. Brakuje utworu z serii Halo, Hitman, czy Need for Speed. W tym ostatnim wypadku ciągle opłakuje brakującego w tej fazie kawałka z Need for Speed: Porsche, czy Hot Pursuit, które to były nutkami specjalnie skomponowanymi dla gry. Co tu jeszcze, strasznie mało Mass Effecta, starszych tytułów w postaci platformówek jak Spyro, Medievil...przecież tam ost było świetne. Co tu dużo mówić, pewne utwory były, ale się zmyły, tak samo jak tutaj przyjdzie czas na każdego ;)

Jedynie czego żałuję to może zbyt ,,luźnego'' limitu utworów z danej serii/ gier. W regulaminie jest 30 piosenek dla serii i 10 dla jednej gry. Spokojnie mógłbym dać do 10 piosenek dla serii i 3 dla jednej gry a pewnie raźniej by to wszystko wyglądało ;) Swoją drogą...poważnie, jakiej nutki najbardziej wam brakuje w tej fazie, a może odkryliście nową? Mowa o jednej, dwóch, proszę bez zalewu piosenek :P Ja mam jedną taką poniżej tzn. prawie cały soundtrack ;D. Pozdrawiam

 

 

  Abi: 

Dzień dobry!

Nawet nie zauważyłam jak szybko minął mi ten tydzień! Co za tym idzie, nie zdążyłam kompletnie zagłosować… ehh… zdarza się najlepszym! Ostatnie dni spędziłam we wspaniałym towarzystwie, grając w PS Move (ile było przy tym zabawy!)oraz przy bardzo dobrym jedzeniu. Mam nadzieję, że ostatnie dni mijały wam równie mile i korzystacie z tych dni tropikalnych upałów. Łapcie wyniki poprzedniego głosowania:

 

Jak wyglądają, każdy widzi ;)

Pozdrowienia od Abi

 

 

        

 KLIKNIJ TUTAJ --->  

 

 


Oto lista 10 utworów ułożonych w pary. Głosujemy na jeden utwór w każdym pojedynku !

Głosowanie trwa od   19 sierpnia do  25 sierpnia włącznie!


 

  I POJEDYNEK 

NieR: Automata

- Amusement Park Boss

 

Z.O.E. Anubis

- Beyond the Bounds

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  II POJEDYNEK

Shadow of the Colossus

- Demise of the Ritual

 

Shadow of the Colossus

- In Awe of the Power

 

 

 

 

 

 

 

 

  III POJEDYNEK

Suikoden 2 - Reminiscence   Suikoden 3 - Exceeding Love

 

 

 

 

 

 

 

 

  IV POJEDYNEK

Child of Light

- Pilgrims on a Long Journey

  ICO - You Were There

 

 

 

 

 

 

 

 

  V POJEDYNEK 

Soul Blade

- The Edge of Soul 

 

Metal Gear Rising: Revengeance

- I'm My Own Master Now 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Mini cykle

 Kow Otani

 

60 lat, pochodzenie Tokyo ( Japonia )

Kow Otani po ukończeniu studiów był założycielem firmy produkującej muzykę Yuji Saito Imagine w 1986 r. Firma rozrosła się o kolejnych wybitnych artystów, takich jak Kohei Tanaka, Shiro Hamaguchi, Hayato Matsuo i Shinji Miyazaki. W 1987 r. zadebiutował jako kompozytor anime z popularną adaptacji mangi City Hunter, dzięki czemu zyskał uznanie w branży. Najwięcej kompozycji przypięte ma do anime m.in. Spy Games, seria Future GPX, Wild Arms: Twilight Venom, Cross Fire, Ghost Slayers Ayashi, Over Drive i Another. 
Zaliczył też kilka mało znanych produkcji filmowych, w których jedna z nich znana jest nie tylko w kraju kwitnącej wiśni - Godzilla, Mothra i król Gidorah atakują.
Na szarym końcu kompozytorskiego kunsztu jest prawdziwa perełka w świecie muzyki a zarazem gier. Mowa o soundtracku do Shadow of the Colossus z 2005 r. 
Wspaniałe kompozycje unoszące się wśród zaciętych walk pomiędzy chłopakiem a gigantycznymi kolosami zapada w pamięć i zapiera dech w piersiach. 
Jego ostatnie aranżacje to anime - Arata: The Legend, a z gier pojedyncze utwory z Diablo III. Obecnie Otani nie jest aktywny muzycznie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tom19 & Abi

Tagi: Abi graczostacja głosowanie III faza konfrontacja konkurs muzyczny cykl muzyka muzyka gracza muzyka z gier nutka pary pojedynek Tom19 trzecia faza

Oceń notkę
+ +18 -

crossplay.pl
Oceń profil
+ +127 -
Tom19
Ranking: 37 Poziom: 75
PD: 52342
REPUTACJA: 38230