Blog użytkownika Emkuzet

Emkuzet Emkuzet 03.11.2017, 16:32
WEEKENDOWE WSPÓLNE GRANIE #145
346V

WEEKENDOWE WSPÓLNE GRANIE #145

Sto czterdzieste piąte wspólne granie przed nami a wraz z nim kilka wieczorów pełnych atrakcji. W tym tygodniu nasi użytkownicy zapraszają  do wspólnego chlapania się w błotku, wykonania kilka napadów, polowania na potwory oraz walki na froncie pierwszej wojny światowej.

Do wspólnego piątkowego relaksu od godziny 21  w Battlefield 1 (PS4) zaprasza Ouji, która kultywuje tradycje naszych co tygodniowych sesji w BF 1. W tym samym czasie fani motoryzacji oraz przewożenia ciężkich ładunków moga dołączyć także do  Poikao85 w Spintires: MudRunner (PS4). 

Od godziny 22 natomiast swoje pole do popisu zyskają miłośnicy Grand Theft Auto V (PS4) w ramach rozgrywki organizowanej przez Kaczmara456, który to ponownie planuje wykonać kilka skoków w celu zarobienia gotówki na kolejny biznes.

Ponadto do wspólnego grania w NiOh (PS4) lub Battlefield 4 (PS4) zaprasza Qsay, szukający kompanów do ciachania potworów  oraz walki na smoczej dolinie o punkt G.

Zapraszam do grania, relacjonowania i nie zapominajcie o dodawaniu naszego oficjalnego hashtag'a do materiałów z sesji - #PSSiteWWG.


Jeśli gracie na PS4 męczcie przycisk SHARE  i wrzucajcie filmy/zdjęcia w komentarzach. 
Jeśli gracie na PS3 to zaopatrzcie się w smartfona albo aparat i staroszkolnym sposobem róbcie zrzuty ekranu i filmiki. Ewentualnie zaopatrzcie się w nagrywarkę ;) 

Jeśli gracie na PSV to pamiętajcie o kombinacji przycisk PS i przycisk START pozwalającej robić zrzuty ekranu i również wrzucajcie w komentarzach. 

Udanego weekendu i miłego grania!

6

  Ouji05

Gra: Battlefield 1
Platforma: PS4
PSN ID: Ouji05
Termin: Pt 21:00­
 

2

    poikao85

Gra:  Mudrunner
Platforma: PS4
PSN ID: poikao85
Termin: piątunio od 21­
Opis: Taplamy się w błocku!

3

  kaczmar456

Gra: GTA V
Platforma: PS4
PSN ID: kaczmar456
Termin: piątek po 22
Opis: Po SpinTrees chciałbym kontynuować napad - czy znajdę trójkę ochotników do tego zadania?
 

     Qsay

Gra:  Nioh
Platforma: PS4
PSN ID: Qsay
Termin: piątek
Opis: Ktos cos?
 

     Qsay

Gra: Battlefield 4
Platforma: PS4
PSN ID: Qsay
Termin: piątek
Opis: Ktos ma ochote wrocic do klasyka? All do ustalenia

 

 

 1. W celu ułatwienia Wam dodawania relacji WWG oraz nam ich późniejszego podsumowania, chcielibyśmy prosić, abyście korzystali z poniższego generatora podczas opisywania odbytych sesji.
  Dodaje relację z sesji

  W sesji udział wzięli:

  Relacja:

   
 2. Aby dodać obrazek w relacji użyjcie szablonu: [img]link[/img]
 3. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś zaczął opisywać tą samą sesję i wystarczy się podłączyć odpowiedzią.
 4. Dzięki za relacje! ^^

Tagi:

Oceń notkę
+ +6 -

Oceń profil
+ +1 -
Emkuzet
Ranking: 48817 Poziom: 14
PD: 597
REPUTACJA: 5