Blog użytkownika Emkuzet

Emkuzet Emkuzet 22.09.2017, 12:00
WEEKENDOWE WSPÓLNE GRANIE #139
275V

WEEKENDOWE WSPÓLNE GRANIE #139

Weekend już lada moment a pogoda za oknem nie rozpieszcza, jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło dlatego też senna jesienna aura przyczyniła się do urodzaju w tego tygodniowych sesjach, dając możliwość powrotu do klasyków oraz zebrania kilku trofek. Zapraszam do rozpiski!

Swoją podróż do platyny w tym tygodniu kontynuje dalej Gorfi, który zaprasza na sesje  Diablo 3: Eternal Collection (PS4) i wspólne robienie zleceń. Użytkownicy mają ponadto jedyną szansę do zagrania z naczelnym w ramach dodatku Imie Cara, dostępnego za darmo przez weekend dla posiadaczy Battlefield 1 (PS4). Użytkownik Poikao poszukuje także chętnych do boostowania trofek w trybie multi Tomb Raider , co powinno być gratką dla pssite'owych łowców platyn. Ja natomiast nadrabiam zaległości w Grand Theft Auto V (PS4) i odkrywam sekrety trybu on-line a Dwutlenek szuka kompanów do pogrania w fpsy.

Zapraszam do grania, relacjonowania i nie zapominajcie o dodawaniu naszego oficjalnego hashtag'a do materiałów z sesji - #PSSiteWWG.


Jeśli gracie na PS4 męczcie przycisk SHARE  i wrzucajcie filmy/zdjęcia w komentarzach. 
Jeśli gracie na PS3 to zaopatrzcie się w smartfona albo aparat i staroszkolnym sposobem róbcie zrzuty ekranu i filmiki. Ewentualnie zaopatrzcie się w nagrywarkę ;) 

Jeśli gracie na PSV to pamiętajcie o kombinacji przycisk PS i przycisk START pozwalającej robić zrzuty ekranu i również wrzucajcie w komentarzach. 

Udanego weekendu i miłego grania!

3

      Gorfaster

Gra: Diablo
Platforma: PS4
PSN ID: Gorfaster
Termin: Sob/Ndz wieczór­
Opis: Oooops... zaspałem z relacją z diablo :/ Obiecuję że tym razem wrzucę długą relacyjkę zaraz po sesji bo jak widać nie opłaca się odkładać :) Dobrze jednak że Robert i Ouji się rozpisali i swoje 3 grosze dodali to Emku zapierdziel jak chciałeś tak miałeś :D Rymowanka to rekompensata jak to u mnie;)

     Musiol

Gra:  Battlefield 1 
Platforma: PS4
PSN ID: Musiol
Termin: Pt, Sb po 20.­
Opis: Battlefield 1, dodatek W Imię Cara. Prawdopodobnie Podbój albo ten nowy tryb gry. Tylko powazne oferty, jesteśmy poważnymi graczami :v

    Poikao85

Gra: Tomb Raider: Definitive Edition
Platforma: PS4
PSN ID: poikao85
Termin: piątunio od 21­
Opis: Boostujemy trofki z multi :) Żądnych platyny zapraszamy do wspólnego trophywhorzenia :)
1

     Emkuzet

Gra: GTA V
Platforma: PS4
PSN ID: Emkuzet
Termin: weekend
Opis: Planuje sprawdzić Tryb on-line i utopić w nim kila chwil.
Może ktoś będzie chętny wspólny na wyścigi lub Heist.
1

     Dwutlenek

Gra: Battlefront/KF2/R6
Platforma: PS4
PSN ID: krazislaw
Termin: pt(chyba)/sb­
Opis: jakby ktos byl zainteresowany to zapraszam :)

 

 

 1. W celu ułatwienia Wam dodawania relacji WWG oraz nam ich późniejszego podsumowania, chcielibyśmy prosić, abyście korzystali z poniższego generatora podczas opisywania odbytych sesji.
  Dodaje relację z sesji

  W sesji udział wzięli:

  Relacja:

   
 2. Aby dodać obrazek w relacji użyjcie szablonu: [img]link[/img]
 3. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś zaczął opisywać tą samą sesję i wystarczy się podłączyć odpowiedzią.
 4. Dzięki za relacje! ^^

Tagi:

Oceń notkę
+ +8 -

Oceń profil
+ +1 -
Emkuzet
Ranking: 48815 Poziom: 14
PD: 597
REPUTACJA: 5