Blog użytkownika KraZislaw

KraZislaw KraZislaw 25.09.2017, 18:38
Weekendowe Wspólne Granie #140 - zapisy
338V

Weekendowe Wspólne Granie #140 - zapisy

Miniony weekend obfitował w dużo sesji niespodzianek, milfy, pterodaktyle, centaury, kucyki....oj działo się, działo. Zapraszam do relacji i zapisów.

Osiem sesji w tym Cztery niespodzianki. Taki stan rzeczy nie dziwi już żadnego ze stałych bywalców WWG, a tym bardziej nas, piszących cotygodniowe relacje.

Minecraft (PS4)

Lista obecności: Desti, Azoth

Pierwsza z niespodziewanych sesji odbyła się we wczesnych popołudniowych godzinach w piątek. Poikao poświęcił się, wyrwał się z pracy, żeby Desti mógł pobudować trochę na naszym oficjalnym zapisie WWG :)

Poikao

Nie wiem czy się liczy, ale Desti szarpnął już dziś Minecrafta a ja siedziałem u niego na streamie i mu kibicowałem. Liczy się? :D

Update:
Wbił Azoth, teraz to już legitna sesja :>

Tak liczy się. Z tego co widziałem na kilka minut przed zakończeniem tygodnia pracy, to Desti streamował rozgrywkę z tej sesji. Zakładam, że jeśli jeszcze nie znalazła się na oficjalnej playliście WWG, to niedługo się tam pojawi.


Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4)

Lista obecności: Ouji, Gorfaster, Robert

Tej sesji też nie było w oficjalnej rozpisce na miniony weekend. Niszczator 4 wciąż w formie i wciąż regularnie pojawia się na WWG:

Robert

Po diabololo, postanowiliśmy przenieść się na wciąż żywe multi w u4. Szło nam tak sobie, czasem wygraliśmy czasem przegralismy. Często trafialismy na dzieci kalofduty na ruskich setach, którzy nie dawali nam po prostu szans. Ale plus jest taki, że udało się zrobić dzienne wyzwania. Trochę, pograliśmy, trochę pogadaliśmy więc sesję można zaliczyć do udanych. Dzięki za wspólną grę.

"Dzieci kalofduty na ruskich setach" dawały wam popalić? Jesteś Robercie pewien, że graliście w U4 a nie jakiegoś Counter Strike? :)


Driveclub (PS4)

Lista obecności: Kaczmar, Robert

Trzecia niespodzianka tego weekendu, Robert od rana truł żeby zagrać w DC, kiedy my z Kaczmarem pomykaliśmy sobie w pCars. Widzę, że po tym jak opuściłem imprezę udało mu się to:

Robert

Sesja z czapy, tak nagle wpadł pomysł na imprezie i został szybko zrealizowany. Co prawda tylko 3 wyścigi, ale że sobota i żeby ktoś w poniedziałek miał robotę to postanowiłem napisać (...)

Dzięki, nie zapomnę Ci tego dobrego uczynku :)

2 wyścigi były udane , szło mi całkiem nieźle i ostatecznie skończyłem na 2 miejscu. Kaczmar chciał mi udowodnić, że nie potrafi grać (I dalej w to nie wierze) i plontal się gdzieś z tylu. Ostatni wyścig to była porazka. Niepotrzebnie wziąłem japońskie autko, które nie ma hamulców. Niszczylem ludziom tynki i plotki i ostatecznie skończyłem na ostatnim miejscu. Kaczmar cały czas był przede mną i się głośno z tego smial. Dzięki za grę :)

Kaczmar dorzucił również swoje Trzy Grosze i zapis streamu z tej króciutkiej sesji:

Kaczmar

W pierwszych dwóch wyścigach byłeś przede mną xD. Ale fakt faktem, Rob zarzucił pomysłem pojeżdżenia w DC, więc chętnie się zgodziłem.

 


Grand Theft Auto V (PS4)

Lista obecności: Emkuzet, Robert, Kaczmar456

Emkuzet postanowił zaznajomić się z trybem wieloosobowym tego fenomenu sprzedażowego. Za przewodników służyli mu Kaczmar i Robert:

Emkuzet

Sesja na totalnym luzie, skupiliśmy sie głównie na imprezowaniu i cieszeniu życiem. Zaczęliśmy od before party w kawalerce Roberta a skończyliśmy opróżniając cały barek na jachcie Kaczmara. Z tego miejsca chciałbym go przeprosić za dywan i pokład. W przerwach popełniliśmy kilka misji w ramach których niszczyliśmy miejskie smieciarki, odzyskaliśmy skradzioną Corvette choć patrząć na jej stan po naszej interwencji długo raczej pojeździ. Dzięki za grę i pokazanie zawartości!

Kaczmar liczy na więcej, więc GTA pewnie znowu zagości na kilka tygodni na WWG:

Kaczmar456

Wprowadziłem lekko w świat, Emku na jednej misji wbił aż 3 poziomy, z Robertem zrobiliśmy jeszcze szybką jedną akcję na sędziego w winnicy i wszyscy poszliśmy spać. Także podziękował za sesję i liczę na więcej, bo chcę swój bonus z napadów i w końcu działać z gangiem motocyklowym :D.

 


Tomb Raider: Definitive Edition (PS4)

Lista obecności: Poikao, Kaczmar, Rage i wspierający nas centaurami Desti, Musiol

Sesja-ustawka (ze sprzętem) na wspólne wbijanie trofeów.

Rage

(...)Założenie sesji było z głównej przyczyny mojej, bo chodziło o zrobienie rankedów. Jaja były z ogółu, to albo Musiolowi się gra crashowała i jakieś dziwne zjawy wyskakiwały i ja znikałem, albo trzeba było grę uruchamiać z 10 razy, bo ja miałem crasha lub nie chciało Nas wszystkich połączyć. Cel zrealizowany, a nawet i więcej ;) (...)

Tryb wieloosobowy w TR tego wieczora (kiedykolwiek?) nie działał najlepiej, sprawiał problemy zarówno Destiemu :

Desti

Zaczęliśmy niby spokojnie w TR, Rejdżu już rejdżował, ja nie mogłem dołączyć więc grałem w Zestirię. Potem przyszedł Musiol i się zaczęło. Słonie, pterodaktyle, suszone milfy za kanapą z sekretarką w środku (w milfie, nie w kanapie [zresztą, dostali na psn wiadomość z wizualizacją jak to wygląda ^^]), milfy w słoniach, centaury w milfie, milfy z pterodaktylami a czwarty był smutny.

jak i Musiolowi:

Musiol

Jak mogę podsumować samą grę? Z 3 godzin sesji, 2 zmarnowaliśmy na oglądanie ekranów dołączania do serwerów i użeranie się ze zwiechami. W moim przypadku błędy były dosłownie co krok i desynchronizacja z serwerem prowadziła do nadprzyrodzonych zdarzeń. Oczywiście gadaliśmy o wszystkim tylko nie o grze. Desti serwował nam centaury, kolega Poikao poznał film o pterodaktylach i wydało się, że Rage to dwunastolatek zaklęty w ciele 30-latka. Kaczmar dzięki nam dowiedział się, że ma szafę w pokoju.

Czyli specyficzny klimat sesji #PSSiteWWG również był :)


Diablo III: Ultimate Evil Edition (PS4)

Lista obecności: Ouji, Robert, Rakso, Gorfaster

Żmudne kilkutygodniowe farmienie zleceń przez Gorfastera dobiegło końca i może cieszyć się z platyny:

Gorfaster

Platyna wbita! 500 zleceń w ciągu tych kilkunastu sesji minęło bardzo przyjemnie, pełno śmiechu i leniwego chillu. Dzięki ekipa za pomoc, samemu nie chciałoby mi się wbijać tylu zlecek ;)

Była też wizyta w krainie MLP, żeby spuścić kucykom nietęgi wp....łomot:)

Ouji

W trakcie jednego mojego zlecenia spotkałam tęczowego goblina, który z radości iż umarł z mojej ręki otworzył portal do kaprysowa. Zawołałam szybko pozostałych i wspólnie zabijaliśmy kucyki, misie i kwiatuszki!:D

 


Battlefield 1 (PS4)

Lista obecności: Poikao, Desti, Rakso, egg, litka, Musiol, kucyki z my little pony pod dowództwem cream pie

Musiol

Początkowo nikt się nie zgłosił, więc zmywałem naczynia.

godz. 20:15 wbijamy z Igloo na imprezę. Widzimy że Musiol w menu BF1 to chcę mu wysłać zaproszenie do imprezy, a tu lipa - Musiol zniknął. Ale dobrze, że chociaż raz się do czegoś w domu przydał :) Pograliśmy z Igloo z godzinkę, w międzyczasie dołączył do nas Egg, sprowadził ekipę i okazało się, że nie potrafi do naszego serwera dołączyć. Także graliśmy na 2 ekipy na dwóch frontach (serwerach) . Po skończonej sesji TR sesja BF1 trwałą dalej i miała się dobrze!

Musiol

po skończonej sesji w Tomb Raidera przenieśliśmy się do BF1. Pograliśmy chwilę na pierwszej mapie, szło nam słabo, ale dołączył egg, a chwilę za nim litka, która momentalnie rage quita zaliczyła gdy ktoś jej rzucił, że nie była zaproszona (xD). Gdy już jej foszek minął, wróciła do gry. Na kolejnych mapach szło nam lepiej, chyba nawet coś (raz czy dwa) wygraliśmy, egg nie spinał się za bardzo o wynik, a litka była wyjątkowo spokojna. Może to zasługa My Little Pony. Albo tego, że zaopiekował się nią nasz Poikao, który służył za osobistego medyka (małżonka wie, że uganiasz się za innymi?!).
 

Obie wiedzą.


Rocket League (PS4)

Lista obecności: Gorfaster, Desti

Ta gra nigdy się nie skończy, regularnie pojawia się i znika na listach WWG. Tym razem Gorfaster i Desti grali w najbardziej zakręcony tryb Rocket League'a:

Desti

Wieczorem koło północy napisał do mnie Gorfi Goferek Gofrowski i chciał zagrać meczyk w Rocketa... Tak, skończyło się standardowo, o drugiej w nocy ;) Oczywiście graliśmy prawie same ramble, kradliśmy sobie gole, leciały co chwilę skru ju itp. Walczyliśmy z Psami, RedFirePikachu i z DasChujem :)
Jak się filmik wrzuci to go podrzucę tutaj

 


To wszystkie sesje jakie odbyły się w tym tygodniu. Zapraszam do organizowania sesji i wspólnej zabawy!

 

Standardowo po całość relacji, komentarzy i materiałów, zapraszam do poprzedniego Weekendowego Wspólnego Grania.

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Opis:

   
 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. Wspieramy kanały z Twitch i YouTube Gaming (patrz przykłady).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^

Tagi: #PSSiteWWG coop ekipa fun granie multi weekend

Oceń notkę
+ +7 -

Oceń profil
+ 0 -
KraZislaw
Ranking: 9836 Poziom: 16
PD: 862
REPUTACJA: 0