Blog użytkownika KraZislaw

KraZislaw KraZislaw 04.09.2017, 20:51
Weekendowe Wspólne Granie #137 - zapisy
971V

Weekendowe Wspólne Granie #137 - zapisy

Za nami kolejny weekend obfitujący w sesje, wspólne granie, niespodzianki (nie tylko te w postaci sesji). Zapraszam do relacji.

Dwie sesje niespodzianki, jedna z zaplanowanych sesji nie odbyła się, reszta wg planu:

Battlefield 1 (PS4)

Lista obecności: KraZislaw, Poikao, Emkuzet, Ouji, Kaczmar

Na początek największa niespodzianka całego weekendu. Nie, nie była to niezapowiedziana sesja bo ta znajdowała się w rozpisce. Chodzi o to, że ekipa z dwoma największymi lamerami wygrywała tego wieczora wszystko. Z kolejnych szturmów czy obron wychodziliśmy zwycięsko nie raz z pokaźnym dobytkiem punktowym. Na jedną operację wpadł do nas również Kaczmar i może potwierdzić moje słowa:

Kaczmar

(...)wbiłem na jedną operację do BF1 - akurat trafiła się operacja na pustyni, i generalnie wbijaliśmy się we wrogów jak nóż w masło. Szybko pushowaliśmy linię frontu raz za razem przejmując kolejne sektory i mapy, i co za tym idzie, wygraliśmy całą operację na jednym życiu. (...)

Zapis naszego blitzriegu autorstwa Kaczmara znajdziecie na oficjalnej playliście WWG na youtube.

 


Tekken 7 (PS4)

Lista obecności: Nerobianco, Kaczmar456, widzowie

Kolejny już raz jedni z czołowych sajtowych fajterów spotkali się żeby zmierzyć się ze sobą na arenach Tekkena:

Nerobianco

(...)Jak dla mnie było super. Bardzo luźno i wesoło. Najpierw lobby, potem turniej. Każdy zagrał i każdy miał swoje 5 minut. Streamowałem z okazji 100 widzów swojego kanału, wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję. Do następnego! (...)

Zapis streamu pozwoliliśmy sobie podpiąć pod oficjalną playliste WWG. Również drugi z czynnych uczestników sesji dorzucił swoje trzy grosze:

Kaczmar456

(...)sesja minęła w bardzo pozytywnej atmosferze, nie tylko z powodu przebywania z Nero na imprezie i pogaduszek o wszelakich tematach, ale też ze strony czatu, który pisał i chciał nawiązywać z nami kontakt. Zagraliśmy dwa turnieje z widzami Nera, tak więc bardzo pozytywnie. Bilans naszych walk to 50/50, tak więc ci, co będą chcieli oglądać zapis ze streama, to będą mieli co. (...)


Tom Clancy's The Division (PS4)

Lista obecności:KraZislaw, Kaczmar456, Poikao

Sesja niespodzianka. Po zakończonej sesji w BF1 postanowiliśmy dopiąć platynę Poikao w Dywizji, co też uczyniliśmy:

Później wskoczyliśmy do Podziemi na kilka szybkich misji, zaliczając w pierwszej z nich faila a pozostałe 3 przechodząc bezproblemowo.


Driveclub (PS4)

Lista obecnosci: KraZislaw, Kaczmar456,

W sobotni wieczór po całym popołudniu za kółkiem zasiadłem...za kierownicą i zacząłem jeździć sobie time triale w Driveclub. Było po 22 i dałem sobie 20 minut czasu - jeśli nikt by się nie pojawił to miałem uznać sesję za nieudaną. Kaczmar wbił ze swoimi buciorami na imprezę i ostatecznie uratował sesję w Driveclub (propsuje!). Pojeździliśmy około godzinki w publicznych lobby, Kaczmar utrzymywał się w okolicach połowy stawki a ja wesoło pomykałem na końcu próbując opanować samochody na deszczu sterując kierownicą. Ta gra nie do końca jest stworzona do grania na kierownicy, albo ja się stałem totalną lamą w DC. Porozmawialiśmy sobie z Kaczmarem m.in. o tym jak ta bardzo dobra śmigałka zaczyna umierać, i że pewnie Sony zabije serwery w przeciągu roku. Pod koniec sesji do imprezy dołączył Azulfix, jednak nie było nam dane w trójkę się pościgać bo zmęczenie i wykrzaczenie się mojego psn zakończyło moje granie tego wieczora.


Dark Souls III - The Fire Fades Edition (PS4)

Lista obecności: Qsay, Azoth

Kolejna sesja niespodzianka tego weekendu. Tym razem kooperacyjne ubijanie bossów w jednym z DLC do Dark Souls 3:

Qsay

(...)po spytaniu Azotha gdzie sa te przeklete bossy w pierwszym dodatku, doszlismy do wniosku, ze ubijemy je wspolnie i zdobedziemy 2 sloneczne medale. Sesja minela pod znakiem mojego ciaglego odbiegania od konsoli z racji bycia mezczyzna swojego domu, ktory musial zakrecac sloiki z przetworami, szukania drogi do drugiego bossa, zlamieniu z muchami oraz ubiciem bossow zawsze za drugim razem(...)


Warframe (PS4)

Lista obecności: KraZislaw, Azoth

Na koniec ostatnia z moich organizowanych sesji tego weekendu. Razem a Azothem zaczęliśmy wieczorkiem wspólny grind wszystkiego w Warframe. I tak zleciały nam ponad 3h na otwieraniu reliktów, wkurzaniu się na randomów i zbieraniu części Prime. Podlevelowaliśmy wspólnie kilka broni i warframeów i nazbieraliśmy surowców. Ot, przyjemna codzienność w Waframe

 


To już wszystkie relacje z sesji odbytych w miniony weekend. Zapraszam do organizacji kolejnych sesji i do zobaczenia w weekend!

 

Standardowo po całość relacji, komentarzy i materiałów, zapraszam do poprzedniego Weekendowego Wspólnego Grania.

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Opis:

   
 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. Wspieramy kanały z Twitch i YouTube Gaming (patrz przykłady).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^

Tagi: #PSSiteWWG competitive coop fun multi play

Oceń notkę
+ +8 -

Oceń profil
+ 0 -
KraZislaw
Ranking: 10118 Poziom: 16
PD: 862
REPUTACJA: 0