Blog użytkownika Majkel Tomasz Nagorski

[email protected]

Majkel Tomasz Nagorski Majkel Tomasz Nagorski 24.09.2014, 01:50
Grand Theft Auto V Online
680V

Grand Theft Auto V Online

Witam Wszystkich W Moim Blogu no i oczywiście w pierwszym na Stronce PSSITE.com
A więc moje Relacje się rozpoczęły z Grand Theft Auto V i dalej pójdą.

   Witam 

A więc w moim Blogu O GTA V będę omawiać Szczególnie jak szybko Lewelować i osiągnąć rangę 100

A więc Jak Wiecie Rockstar Znajduję HotFix itp. więc chciałem wam opowiedzieć jak bardzo szybko levelować w Grand Theft Auto Online V 

Niestety A by Szybko levelować Musicie grać we dwojga szukajcie znajomych którzy mają level powyżej 75 bo ta misja jest od tego levelu dopiero dostępna.

Okay Misja Nazywa się Dachowiec a więc co jest szczególnego w tym dachowcu . Szczególy tkwią w czekaniu a natomiast dochodzę do rzeczy startujcie misje poziom trudności bierzecie na Trudny i lecicie dalej (oczywiście we dwojga) 

Jedzcie Do Parkingu ale nie od strony zółtej kropki na mapie tylko z drugiej jedna osoba przy jednym wejściu druga przy drugiej.

załatwcie wszystkich tam i czekajcie na resztę wsiadajcie do samochodu i jedzcie za dokumentami nie strzelać w kierowcę dajcie mu dojechać do miejsca gdzie kolejni na was czekają zestrzelcie wszystkich plus tego który ma dokument zabierzcie dokument i nie kierujcie się do madrazo tylko kierować się na Lotnisko Sandy Shores , tam poczekajcie 5 minut między czasie można iść się napić , skorzystać z toalety itp.jeśli 5 minut dla was to za dużo nie czytajcie dalej mego bloga. 

A więc wsiadając w samochód i jadąc do madrazo jedzcie powoli albo dostarczcie dokument na pieszo im więcej czasu tym więcej kasy jak już dojechaliście/doszliście to czekajcie 2 minuty i oddajcie dokument moje wyniki są ogromne 35000 kasy i ponad 5000 RP i tadaa moja postać z gta V online osiągneła już rangę 112 więc jeśli kto kolwiek chciałby zemną  levelować to zapraszać do PSN.

Jeśli Moja Pomoc się przydała i była również korzystna Daj ocenę i komentarz 

1 gwiazdka - Nie Była Korzystna

5 Gwiazdek - Podoba Mi się 

 

Tagi: Grand Theft Auto V

Oceń notkę
+ -4 -

Oceń profil
+ 0 -
Majkel Tomasz Nagorski
Ranking: 15509 Poziom: 16
PD: 845
REPUTACJA: 0