Blog użytkownika Qsay

Qsay Qsay 17.03.2018, 12:25
Platynowe Wyzwanie 2018 - Marzec
582V

Platynowe Wyzwanie 2018 - Marzec

Ciężkie życie gracza, tyle gier, tyle pucharków, a tak mało czasu. Jednak nie poddajecie się i dalej walczycie. Małe sprostowanie po Olsonie - 26 platyn nie ustaliłem ja tylko Nasz Baron Majonezu, założyciel PW - Poikao. Dwie osoby niebezpiecznie zbliżają się do 20 platyn, a mamy przecież dopiero marzec! Skąd macie na to czas?Zapraszam do marcowego wpisu.

Jeśli trafiliście tu po raz pierwszy lub chcielibyście przypomnieć sobie zasady wyzwania zajrzyjcie w to miejsce -> zasady platynowego wyzwania. W przeglądaniu waszych trofeów pomóc mogą portale pokroju psnprofiles.com. Blog znajduję się pod patronatem społeczności Polski Klub Łowców Platyn, którego właścicielem jest Qsay. Znajdziecie nas również na facebooku -> Polski Klub Łowców Platyn. Uprzejmie proszę o korzystanie z generatora komentarzy na dole bloga. Kolejne wpisy dodawajcie jako odpowiedź do swojego poprzedniego komentarza przekopiowując tekst wygenerowany przez generator. Znacząco ułatwi nam to późniejsze uporządkowywanie na liście.


Szykuję dla Was poradnik jak wbić 100 platyn w krótkim czasie, ale musicie jeszcze trochę poczekać - będzie jednak warto :)

Moje platyny 2018 (Qsay):

1. One More Dungeon (PS Vita) - zdobyta 18.01.2018, bardzo przyjemny rogalik w stylu starych dungeon crawler'ów. Sama platyna nie jest jakoś bardzo trudna, ale kilka przejść trzeba zaliczyć. Gra ma 10 złotych, 3 srebrne i  2 brązowe pucharki. Pochwale się, że wg PSNprofiles jestem 12 osobą, która wbiła platynę w tym tytule. Czas 1 miesiąc i 19 godzin. Trudność 3/10.

2. Squareboy vs Bullies: Arena Edition (PS Vita) - zdobyta 30.01.2018, krótka i łatwa gierka przypominająca beat'em up'y z automatów do gier. Pucharki: 7 złotych, 9 srebrnych, 10 brązowych. Czas 2 godziny 25 minut. Trudność 1/10.

3. 36 Fragments of Midnight (PS Vita) - zdobyta 09.03.2018, tnie się czasem na Vicie to troche utrudnia wyczucie skoku, ale tragedii nie ma. Kolejna prosta i szybka platynka. Pucharki: 11 złotych. Czas 2 dni 7 godzin. Trudność 2/10.


Część freestyle’owa 

Pochwalcie się swoją kupką wstydu. Co z backlog'u chcecie skończyć, co by wypadało, a czego już wiecie, że nie dacie rady wrócić/zacząć?

Aktualnie chce skończyć Nioh i DS3, wypadałoby Gravity Rush 2 i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, a nigdy chyba nie skończę Slain: Back from Hell i AC: Chronicles.

Bardzo chciałbym splatynować pozostałe mi dwie części GoW Collection 2. Tak akurat przed premierą czwartej części.


 1. Swoje wpisy dodajecie poprzez poniższy formularz. Wpisujemy odpowiednio: tytuł gry, datę zdobycia platyny i orientacyjny czas przejścia. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).

  *generator na 100% ma jakieś błędy, więc proszę o wyrozumiałość i nie szukanie ich na siłe


   
 2. Apeluję o trzymania się standardu wygenerowanego przez powyższy generator
 3. Pola są opcjonalne, więc datę i czas gry nie koniecznie musicie podawać, ale tytuł zdecydowanie się przyda :)
 4. Wpisy osób, które nie będą stosować się do przyjętego szablonu nie zostaną wzięte pod uwagę.
 5. Maksymalna liczba dodawanych jednorazowo gier to 6.
 6. Dodatkowe informacje o zasadach wyzwania "Platynowe wyzwanie" click
 7. Miłego maxowania!

Tagi: platyna platynowe wyzwanie PLAYSTATION 3 playstation 4 playstation vita pssite.com trofea

Przejdź do strony
Oceń notkę
+ +5 -

Oceń profil
+ 0 -
Qsay
Ranking: 6621 Poziom: 19
PD: 1241
REPUTACJA: 0