Blog użytkownika poikao

poikao poikao 05.07.2016, 01:16
Weekendowe Wspólne Granie #76 - zapisy
287V

Weekendowe Wspólne Granie #76 - zapisy

Oj, działo się! Było śmiechowo, było skillowo i jak zawsze było zawodowo :) Zapraszam do gorących relacji i przede wszystkim do wzięcia udziału w najbliższym WWG!

Wybaczcie słabe rymy we wstępniaku, nie jest to moja mocna strona ;) Tym razem nawrzucaliście relacji i streamów. Dzięki wam za to serdeczne! No więc jedziemy z tym koksem!

 

EDIT: Nie wiem jak to się stało, ale pominąłem relację ze Street Fighter V (PS4). Już przygotowałem sobie rabarbar którym będę się okładał po plecach w ramach kary.

Kaczmar był oszczędny w słowach i wolał pokazać co się działo za pomocą streamów. A działo się! Jego sparingpartnerem był prawdziwy koneser bijatyk i lokalny celebryta Nerobianco

kaczmar456

Tutaj jest prawie 50 minut walk z Nerobianco, które wspólnie stoczyliśmy. Miło było i dzięki Nero za gry, GG i oby do następnego.

Laughtera z nami nie było, bo między mną a nim występują lagi nie wiedząc czemu.

Co tu więcej pisać, filmy mówią same za siebie, także enjoy.

No skoro mówią, to je tutaj wrzucę.

 

 

Lorddan dba, żeby nie zapomnieć o poczciwej PS3. Tym razem zaprosił na dawnego króla WWG Motorstorm: Apokalipsa (PS3)

Oj, ależ wiele cudownych godzin spędziłem z tą grą. Ostatnio ze strachu przed zamknięciem serwerów wbiłem trofkę za 40 lvl online. A jak grało się chłopakom?.

lorddan569

Sesja w Motorstorma doszła tym razem do skutku. Stawili się Kiba, Lau i Donek. Po godzinie wspólnego ścigania Dwaj ostatni delikwenci pouciekali i zostałem tylko Ja i Kiba. Graliśmy dalej aż w pewnym momencie coś się zacięło i trasa nie chciała się załadować. Ostatecznie olaliśmy dalsze granie i kontynuowaliśmy naszą dyskusję o wszystkim i o niczym(bo dalej nas łączyło) przez następne 2 godziny.

Prawdziwa mieszanka młodości i rutyny. Gdyby nie natłok innych gier i brak czasu to z chęcią wróciłbym do gry. Może następnym razem się uda?

 

Najwyraźniej Rocket League (PS4).wraca do łask. I dobrze, bo gra ciągle nie przestaje nudzić :)

Jeśli wierzyć naukowcom, którzy twierdzą, że śmiech wydłuża życie, to po ostatniej sesji spokojnie doszło mi kilka lat życia :] Ale nie uprzedzajmy faktów.

KraZislaw

lista obecności: Igloo74,Poikao,Desti,Kaczmar, ja. 
Zaczęliśmy grę z igloo krótko przed 21, rozgrzaliśmy się grając kilka meczy rankingowych. Potem w miarę upływu czasu przybywały kolejne osoby. I tak potem w 5 graliśmy 3vs3 z 1 botem. Często zdarzało się że to właśnie AI było man of the match w niektórych drużynach. Pograliśmy dobre 2.5h. Atmosfera luźna i wesoła, nie zabrakło sucharów i żartów na poziomie gimbazjady :)

No z tymi żartami na poziomie gimbazjady to się podpisuję obiema ręcami :) 

Desti

Graliśmy tak do mniej więcej 23:30 w międzyczasie rzucając rabarbarami, Miku, eskrami/tęczami/ogniem z dupy, okiem Salomona i jak to zawsze bywa, żartami na poziomie (Oo wy erotomany i zboczeńce...) ;D Poi jak i również ja nie mogliśmy tam ze śmiechu, ja dosłownie płakałem i nie mogłem przestać się śmiać ;) Po prostu... magia piątkowego wieczoru ^^

Jeśli zastanawiacie się, o co u licha chodzi Destiemu, to zapraszam do obejrzenia streamu :D Takiej głupawki to już dawno nie miałem :)

KraZislawowi było mało RL i zrobił jeszcze z Kaczmarem sesję w sobotę

KraZislaw

Pograliśmy dobre 1.5-2h rankingowe 2vs2. Szło nam całkiem nieźle, ja lamiłem w ataku a kaczmar na bramce sprawiał, że tego żałowałem ;) Dobrze się bawiliśmy i w okolicach 23-23:30 kaczmar stwierdził że czas na niego i tak zakończyliśmy.

 

Podobno nie może się odbyć WWG bez Battlefield 4 (PS4). Nie inaczej było tym razem.

Strasznie mnie cieszy, że BF4 ponownie złapał wiatr w żagle, ponieważ granie z ziomkami podwaja (albo i lepiej) przyjemność płynącą z rozgrywki ( #dziękikapitanieoczywisty). Grane było w piątunio i sobotunio. Łączyła je postać KraZa. 

 

KraZislaw

Lista obecności: Desti,Poikao, Ja
Graliśmy ogromny podbój na smoczej dolinie. Poikao z Destim robili za jednostkę zmechanizowaną i wesoło hasali czołgami i pojazdami opancerzonymi. Ja standardowo lamiłem reconem...chociaż już o wiele lepsze rundy rozgrywałem a i dwucyfrowy licznik killów się kilka razy pojawił :D.
Niezapomniana akcja jak żeśmy 3ma czołgami rozbijali się po mapie i zdobywali kolejne punkty, tylko po to żeby nas potem na "D" rozwalili. 
Dodam jeszcze że bardzo zaciekle walczyliśmy o zdobycie i utrzymanie punktu "G".
O 3 siły witalne się wyczerpały i sesja dobiegła końca.

Oesu ale było żartów na temat punktu G XD 

Desti

Duży podbój, czołgi, helikoptry, kampery, punkt "G"! magiczne mosty i trzej pancerni muszkieterowie ;D To taki opis tej sesji w jednym zdaniu.
(...)
Czasem też braliśmy sobie czołgi i nieśliśmy zagładę, czasem helikopter, którym pilotował Poikao i w 3 sekundy mieliśmy przymusową kąpiel w morzu a czasem poczciwego quada, którym podobno nie umiem jeździć (Tylko mówił to Poikao, więc nie wiem czy to mówił do siebie czy niby do mnie [pffff....] ;p ).
Tutaj już było większe skupienie. Krazu poczuł ducha snajpera i mało się odzywał, coby wrodzy przeciwnikowie go nie usłyszeli ;)

Grało się świetnie, nawet wtedy, gdy w dużym podboju brało udział 10 osób ;) 

Sobota była już bardziej tłoczna.

KraZislaw

Zecząłem po 19 w bf'a. Dołączłem do Germanosa i ekipy, która już od jakiegoś czasu ciupała - Robert, Kaczmar, Shycha.
Później dołączył do nas neo_angin. Rozegraliśmy kilka rund bo o 21 ludziska zbierali się patrzeć na jakiś mecz :) Sesja przebiegła pod znakiem w miarę zgranych działań bitewnych. Ja oczywiście próbowałem coś zdziałać reconem. Germanos z Anginą wsparci przez kaczmara tworzyli trzon jednostki zmechanizowanej. 

Germanos przygotował spis treści swojego streama 

Germanos

Wypisałem sobie kilka akcji, które zapamiętałem:
2:40 Dobre utrzymanie atakujących lewą flanką na B
7:10 Akuku ;D
11:20 Desant w moim wykonaniu na korytarz z szafkami i utrzymanie pozycji
1:03:03 Kilku-minutowa obrona pozycji w pokoju blisko bazy przeciwnika, kilka razy ratowany przez kaczmara456 oraz kochane strzałki ;D
1:15:10 Najpierw ładny granacik, a potem akcja "o k%$^# czołg!"
3:00:45 Top Gun ^^

Zapraszamy do wspólnej gry w ramach WWG #76!

Standardowo po całość relacji, komentarzy i materiałów, zapraszam do poprzedniego Weekendowego Wspólnego Grania (link. m.in. w każdym “śniadaniu”)

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Opis:

   

  *generator nie był testowany jakoś wyjątkowo, więc może jeszcze nie działać w 100%, proszę o wyrozumiałość

 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. UWAGA! Obecnie działa jedynie Twitch i adres musi być zgodnie z wzorem (tak jak Twitch udostępnia).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^

Tagi: coop multiplayer Online WWG

Oceń notkę
+ +11 -

Oceń profil
+ 0 -
poikao
Ranking: 5881 Poziom: 23
PD: 2117
REPUTACJA: 57