Blog użytkownika Liquid Snake 2.0

Liquid Snake 2.0 Liquid Snake 2.0 14.10.2018, 20:16
Działo się... #28
199V

Działo się... #28

Wiadomości czas zacząć! Zostały tylko niecałe dwa tygodnie do premiery Red Dead Redemption 2. Jesteśmy już bardzo blisko hitu od Rockstara, ale najpierw czekają nas jeszcze premiery przyszłego tygodnia - Starlink oraz nowe odsłony Soulcalibura i LEGO. Co działo się od 8 do 14 października? Zapraszam!

Współpraca CD Project RED ze studiem Digital Scapes

Prace nad Cyberpunkiem 2077 trwają. Aby je przyspieszyć, studio CD Project Red nawiązało współpracę z deweloperem Digital Scapes. Studio z Kanady może pomóc RED-om w stworzeniu trybu multiplayer w ich nadchodzącej grze. Premiera w 2020 roku jest zatem jak najbardziej możliwa. Dowiedzieliśmy się również, że wydawcą Cyberpunka w Ameryce będzie Warner Bros.

Data premiery Left Alive

Fani produkcji z walkami mechów w rolach głównych mogą zaznaczyć w kalendarzu datę 5 marca. Wtedy ukaże się Left Alive - kolejna produkcja tego typu. Poznaliśmy również zawartość edycji Day One oraz kolekcjonerki - z figurką mecha w roli głównej.

Premiera Call of Duty: Black Ops 4

W nowym Call of Duty zabrakło kampanii fabularnej, ale jak widać nie oznaczało to ocen niższych od poprzednich części. Premiera Black Ops 4 miała miejsce w piątek i wtedy też mogliśmy przeczytać pierwsze, choć nieliczne recenzje. Recenzenci chwalą wciągający gameplay, bardzo dobrze zrealizowany tryb Blackout i Zombie oraz świetne wykonane mapy. Narzekania tyczą się przede wszystkim braku kampanii fabularnej. Na szczęście w przyszłorocznym Call of Duty ma się ona pojawić. Aktualna średnia na Metacritic wersji na PS4 wynosi 87% na podstawie 13 recenzji.

Batman: Arkham Universe nową grą Rocksteady

Liga Sprawiedliwości, gra o Supermanie, a może coś zupełnie nowego? O kolejnej produkcji Rocksteady Studios wciąż cisza i jedyne na czym możemy polegać, to wciąż pojawiające się plotki o ich nadchodzącym projekcie. Według nowych nieoficjalnych informacji będzie to gra Batman: Arkham Universe. Produkcja ma zostać zapowiedziana na XO18 10 listopada, wcielimy się w niej w Batmana oraz jego sojuszników: Robina, Nightwinga, Batgirl, Batwoman, Kobietę-Kot oraz Red Hooda, a przeciwnikiem bohaterów będzie Trybunał Sów. Czy jest to prawdopodobne? Jakby nie patrzeć seria Batman: Arkham został zakończona w 2015 roku i wszystko wskazywało na to, że Rocksteady zajmie się czymś innym, nawet jeśli będzie to produkcja czerpiąca z uniwersum DC. Więcej będziemy widzieć po imprezie Microsoftu.

To według mnie najważniejsze informacje mijającego tygodnia. Warto również wspomnieć o poszukiwaniu pracowników w studiu Guerilla Games (być może do nowego Killzone'a), bardzo prawdopodobnym powrocie serii Call od Juarez, zapowiedzi Borderlands 2 VR (premiera 14 grudnia) i możliwym powrocie pełnoprawnych odsłon serii Command & Conquer. A co Was najbardziej zaciekawiło w tym tygodniu? Szczerze mówiąc mnie chyba szczególnie nic nie zainteresowało. To był dość nudny tydzień. Ale już niedługo to się zmieni. Głosujcie albo przynajmniej spróbujcie zagłosować! ;)

Tagi: batman: arkham universe Call of Duty: Black Ops 4 Cyberpunk 2077 left alive

Oceń notkę
+ +5 -

Oceń profil
+ +49 -
Liquid Snake 2.0
Ranking: 252 Poziom: 60
PD: 28107
REPUTACJA: 16021