Blog użytkownika kudziowa

kudziowa kudziowa 08.10.2014, 13:19
Petycja do SONY?
643V

Petycja do SONY?

O usługach sieciowych słów kilka ...

Pomyślałem, że to dobry czas by wziąć sprawy w nasze ręce. Idąc tropem ciągle dymanych z każdych stron PC gamerów moglibyśmy wystosować petycję do SONY odnośnie fenomenalnych usług sieciowych.

 

Nie posiadam PS+ i póki co nie mam zamiaru z racji na słabe ... no właśnie wszystko. Konserwacje, ataki, przerwy techniczne, syfiaste gry czy też przesunięty teraz plusowy Driveclub (który jest dodatkowo okrojony chyba w 70%). Mój przypadek jest taki, że ostatnio jak miałbym grać przez sieć to przez większość czasu dostępnego na granie musiałbym obejść się smakiem gdyż zwyczajnie coś się pier...liło na serwerach (patrz wyżej).

 

Darmowa rozgrywka jaka jest dostępna na ps3 boryka się z niemal identycznymi problemami a mimo to jest darmowa. Więc na co idą te pieniądze? Na PS NOW, które w PL (o ile w ogóle) pewnie będzie miało ceny z kosmosu i nie wiadomo jak będzie z jakością stream'ingu?

 

Co by mogła pomóc petycja? Szczerze to nie wiem :) ... ale sam liczyłbym chociaż na pewne zainteresowanie się problemem, który ludzi po prostu zaczyna coraz bardziej denerwować i nie są obojętni w tym temacie.

 

Myślicie, że byłby to dobry ruch ? Może są już tego typu petycje w necie, do których można się przyłączyć ? Piszę to na gorąco więc jeszcze się nie orientowałem jak sytuacja ma się na necie :P

Tagi: petycja PS+ ps4 sieć

Oceń notkę
+ +18 -

Oceń profil
+ +17 -
kudziowa
Ranking: 557 Poziom: 52
PD: 18867
REPUTACJA: 5485