Tomassowe Bajania

Tomasso_34 Tomasso_34 22.01.2018, 08:06
Tomassowe Bajania Anno Domini 2018
128V

Tomassowe Bajania Anno Domini 2018

Kiedy dnia 4 stycznia 2017 roku publikowałem swój pierwszy wpis na blogu zawierający moje wspomnienia związane z pierwszą konsolą Playstation w najśmielszych myślach nie przyszło mi do głowy, że do końca roku uda mi się opublikować jeszcze 40 innych tekstów. W głowie mi się nie mieściło i nadal nie mieści, że ludzie będą mieli ochotę czytać moje pisarskie występki.

Cieszy mnie fakt, że pisząc na portalu o grach teksty głównie nie związane z grami znalazłem osoby, które je czytają. Powiem szczerze, że na początku bałem się publikować wpisy o bieganiu, aby nie zostać skrytykowanym, że PPE to nie miejsce dla tego typu tematyki. Jednak, gdy już przełamałem swoje obawy, przekonałem się że podjąłem dobrą decyzję. Wasze pozytywne komentarze pokazały mi, że jestem tutaj mile widziany ze swoimi biegowymi wypocinami.

Nie zawsze było jednak kolorowo w 2017 roku. Miałem pewien kryzys twórczy i przez 3 miesiące nie udało mi się nic napisać. Było to związane z moim stanem zdrowia, zarówno fizycznym jak i psychicznym. Doskwierały mi bóle brzucha i pleców. Samopoczucie miałem stale złe. Związane to było głównie z samotnością, która nagle zaczęła mi doskwierać. Na szczęście poznałem fajną kobietę, która wyciągnęła mnie z dołka. Wspiera mnie w moich pisarskich zapędach i motywuje do ciągłego pisania.

Do powrotu do pisania przyczynił się, także luj Muminek, który w jakimś komentarzu zapytał się mnie, czy  żyję i kiedy coś opublikuje. Takiej personie i królowi Shoutboxa nie wypadało odmówić. Trzeba było publikować. 

Fakt nominowania mnie do PPE Awards 2017 w kategorii Blogera Roku, aż przez siedem osób napawa mnie ogromną dumą. To wielkie wyróżnienie, ale też motywacja to dalszego pisania i spełniania swoich literackich marzeń. Chciałbym kiedyś wydać swoją książkę. Zawsze myślałem, że będzie to powieść z fikcyjnymi bohaterami, którzy będą przeżywać przygody inspirowane wydarzeniami z mojego życia. Teraz bardziej skłaniam się do napisania i wydania książki zawierającej zbiór krótkich opowiadań. Jedno opowiadanie związane z tematyką gier mam ukończone. Właściwie to ukończoną mam tylko pierwszą część. Opublikuje ją niebawem, a powstanie kolejnej części uzależnione będzie od odbioru czytelników. Myślę, że opowiadanie pt. "Republika", którego akcja dzieje się w totalitarnym państwie rządzonym silną ręką przez wodza ma swój potencjał i może się Wam spodobać. 

W 2018 roku planuję rozpocząć nowy cykl, w którym będę opisywał swoje starty w zawodach biegowych. Do tej pory opisywałem tylko starty w ramach akcji Korona Półmaratonów Polskich. Każdy bieg ma swoją historię. Z każdym wiąże się jakaś przygoda. O wszystkim tym opowiadać Wam będą w ramach cyklu "Tomassowa Kronika Biegowa".

Nie samym bieganiem człowiek żyje. Na moim blogu będę pojawiać się oczywiście także teksty o grach, bo to przecież portal o grach. Głowa moja pełna pomysłów, palce sprawne i do stukania na klawiaturze chętne. To zwiastuje tylko jedno...nowe teksty będą się mnożyć jak króliki.

PS. Jakbyście nie wiedzieli na kogo głosować w PPE Awards 2017 to polecam takiego typka z małej Wielkopolskiej mieściny co Tomasso_34 się zowie. Ja już oddałem na niego głos.

Tagi:

Oceń notkę
+ +9 -

Paganini pióra i dystansu
Oceń profil
+ +100 -
Tomasso_34
Ranking: 139 Poziom: 62
PD: 31245
REPUTACJA: 17411