Blog użytkownika Bankai84

Bankai84 Bankai84 25.04.2020, 20:11
#Koronawirus, ja i blogi.
148V

#Koronawirus, ja i blogi.

Cześć i czołem. Dostałem ostatnio kilka wiadomości i chciałbym wyjaśnić, dlaczego piszę tyle blogów za co z góry przepraszam. 

Oczywiście są to podziękowania i zachęta do dalszej pracy, za co serdecznie dziękuję. Ale nie wszystkim może się to podobać, więc chciałbym wyjaśnić o co chodzi.

Otóż jestem na kwarantannie. Dzięki stwórcy nie mam na szczęście żądnego wirusa, a podejrzenia okazały się zwykłym przeziębieniem. Nie mniej jednak trzeba siedzieć w domu i jakoś czas zająć, a że lubiłem zawsze pisać, tylko bałem się, że nikt i tak nie będzie chciał wypocin czytać, a do tego robiłem masę błędów . No ile można patrzeć się w ten telewizor i siedzieć przy konsoli :) Nie jest również tak, że mam wszystko gdzieś i o gostek Sobie blogi pisze, a za oknem taka i taka sytuacja. Nie. Stresuje się bardzo tym faktem i również boję się o Swoją przyszłość jak pewnie większość z Was. Spisywanie Swoich pomysłów, przelanie ich na papier i podzielenie się z wami nawet pomaga  :) Jeszcze tydzień temu nie wiedziałem jak obrazek wstawić, a dziś mogę po trzy newsy pisać jeśli dostanę taką możliwość heh :) żartuję. Zachęcam Was również do odrobiny kreatywności, może okaże się że ktoś ze społeczności ma naprawdę pióro w ręce.

Tematów do wyeksploatowania jest tyle, że nie starczyło by czasu do końca roku. Życzę wszystkim zdrowia i stabilności. Uważajcie na Siebie. I spokojnie dziś już raczej bloga nie będzie :)

Tagi:

Oceń notkę
+ +13 -

Bo wszystkie konsole fajne są.
Oceń profil
+ +241 -
Bankai84
Ranking: 265 Poziom: 57
PD: 24019
REPUTACJA: 6879