Blog użytkownika Delly1992

Delly1992 Delly1992 15.08.2014, 13:04
Gamescom 2014 - kilka słów o...ciąg dalszy między innymi "Batman:Arkham Knight" oraz "Until Dawn"
291V

Gamescom 2014 - kilka słów o...ciąg dalszy między innymi "Batman:Arkham Knight" oraz "Until Dawn"

Ograliśmy większość gier, których to stoiska zasilają Hale Koelnmesse - Miejsca w którym mają miejsce drugie największe targi gier na świecie. Na bierząco będziemy publikować materiały oraz informacje które zdobyliśmy :).

   Graliśmy w "Until Dawn"! Świetny klimat, oprawa graficzna, mimika tawrzy oraz voice acting. Gameplay i sposób prowadzenia gry jest bliźniaczo podobne do tego z którym zetknęliśmy się przy "Beyond: Two Souls". Zapowiada się kolejny dobry film interaktywny, widać trend podąża też w tym kierunku.

    Zapraszam na kawałek mojej rozgrywki :).

     "Batman: Arkham Knight" był jedną z ciekawszych prezentacji jakie widzieliśmy na Gamescom'ie. Bardzo widowiskowa walka, świetna grafika i przede wszystkim innowacja w serii, możliwość prowadzenia Batmobila. Pojazd można wykorzystać przykładowo do wyrywania stalowych bram, lub do walki z pancernymi pojazdami. "Gacek" może w dowolnej chwili przywołać pojazd, lub skorzystać z jego wyposarzenia zdalnie co daje nam kilka nowych i naprawdę ciekawych możliwości. Zapowiada się godny następna "Arkham City".

    Niestety nie pozwolono nam filmować ani robić zdjęć, szkoda bo ten kawałek kodu różnił się od tego ogrywanego na E3.

    "Evolve" - jeżeli widzieliście gameplay'e, to wiecie czego można się spodziewać. Pozwolono nam zagrać jeden mecz, w którym czterech łówców walczy przeciwko Goliath'owi. Bestia kiepsko się spisała, cała gra trwała może pół godziny. Osobiście jestem zadowolony z tego, co prezentuje sobą "Evolve" mimo nie wybijającej się grafiki.

    To samo co w przypadku "Batmana", zakaz forografowania oraz kręcenia.

    Zapraszam również do obejrzenia komentarza Darka ;)

    Kolejna część materiałów już niebawem :). Pozdrowienia z targów !

Tagi: gamescom 2014 gry gry gracze

Oceń notkę
+ +18 -

Oceń profil
+ +1 -
Delly1992
Ranking: 2139 Poziom: 33
PD: 5304
REPUTACJA: 1637