Blog użytkownika wisnia87r

wisnia87r wisnia87r 05.12.2013, 14:08
Raport z serwisu PRAM w sprawie popsutego PS4
1711V

Raport z serwisu PRAM w sprawie popsutego PS4

Witam, 

Dziś kolejny dzień bez sprzętu który zakupiłem na premierę a do tej pory leży w serwisie. Przesyłka z popsutą konsolą dotarła do serwisu  I od dwóch dni nie dodali jej jeszcze do systemu. Co z tym się wiąże ? A no tyle że po prostu tam leży i nikt z nią nic nie robi. Dopiero jak numer mojej przesyłki zostanie wprowadzony do systemu PRAM jakiś inżynier będzie mógł się za nią zabrać co też nie jest powiedziane że nastąpi od razu( Słowa serwisanta PRAM). Mimo wcześniejszych zapewnień że konsole PS4 kupione na premier traktowane są priorytetowo nikt się z tego nie wywiązuje szkoda :/ ... Albo może się wywiązuje ale w takim przypadku nie chce wiedzieć jak są traktowane sprzęty nie premierowe. 

 

W miedzy czasie napisałem też maila do Sony z opisem sytuacji i żeby ustosunkowali się do tak długiego czasu wprowadzania konsoli do systemu. Niestety mimo zapewnień jakie otrzymałem : " 

  Witaj,

Dziękujemy za korespondencję. Odpowiedź od naszego konsultanta powinna nadejść w ciągu 24 godzin.

W czasie gdy zajmujemy się Twoim zgłoszeniem, możesz również poszukać odpowiedzi w naszym serwisie wsparcia technicznego w sieci, który znajdziesz w linku poniżej.

Pozdrawiamy,
Centrum Obsługi Klienta PlayStation 

Nikt do mnie w tym czasie nie napisał. Wielka szkoda że i tym razem Sony nie wywiązuje się z danych obietnic.  :( 

Tagi: premiera ps4 ps4

Oceń notkę
+ +2 -

Oceń profil
+ +5 -
wisnia87r
Ranking: 686 Poziom: 46
PD: 13264
REPUTACJA: 1258