SKLEP

Darcko mówi...

...czyli gadanie, gadanie i gadanie...
Darcko Darcko 12.06.2013, 22:46
Wara od konsoli!
254V

Wara od konsoli!

Czy kiedykolwiek dotknął was stan, w którym nikomu nie pozwalaliście dotknąć swojej konsoli?

Mnie to się przytrafiło... i to nie było miłe. Rodzice nigdy nie chcieli kupić mi konsoli. Mówili, że to bez sensu, skoro mam komputer. Ale to nie to samo! W końcu dorosłem, znalazłem pracę ze skromnym wynagrodzeniem i uzbierałem na PS3 i kilka gier. No i się zaczęło...

 

Wiecznie zwracałem uwagę bratu: "Delikatnie! Masz nacisnąć przycisk, a nie go zmiażdżyć! Gdzie z tymi brudnymi łapami do pada - do łazienki w podskokach! I użyj mydła! Zgłupiałeś z tym Movem?! Zapnij pasek!" Brat powiedział, że jestem gorszy od matki... Po jakimś czasie mój "kryzys" się "ustabilizował". Ale w styczniu br. pożyczyłem kuzynowi Wonderbook: Księga czarów(pierwszy kupił konsolę, a ja często do niego wpadałem na gry). Po kilku dniach oddał mi ją(grę i książkę). Jaką miałem pianę w pysku! Kuzyn ma kota, a ten kot "lekko" przejechał pazurami po okładce Wonderbook. Myślałem, że zarżnę kuzyna, a potem kota! Przez tydzień z nim nie gadałem, a sierściuch mi się na oczy nie pokazywał przez ponad miesiąc! Podejrzewam, że kuzyn go chował przede mną.

 

Teraz jestem jak Yin i Yang - spokojny i opanowany. Jednakże wciąż nie potrafię zostawić samego nikogo, kto obecnie gra na mojej konsoli. Mam nadzieję, że w przyszłości nie dopadnie mnie stadium, w którym ogrodzę konsolę drutem kolczastym.

 

A teraz krótki wierszyk, który w humorystyczny sposób zakończy temat. Zatytułowałem go: "Don't touch mojej konsoli!"

 
Obok TV mam konsolę i powiem ci szczerze,
że jak się zepsuje, to się powieszę.
Pracowałem jak wół, by ze mną tutaj była.
Gdy ją dotknąłeś, moja radość się skończyła.
Jeśli ją zniszczysz, kij wyciągnę basebalowy,
więc gra na niej niech ci nie przychodzi do głowy!
Wiem, to smutne i bardzo boli,
ale don't touch mojej konsoli!

Tagi:

Oceń notkę
+ +1 -

Oceń profil
+ +1 -
Darcko
Ranking: 1798 Poziom: 31
PD: 4431
REPUTACJA: 201
Miesięcznik PSX Extreme