Blog użytkownika Viqing

Viqing Viqing 30.04.2015, 16:08
Kto jest z jakiego kraju ?
1534V

Kto jest z jakiego kraju ?

Taki mały, powszechny, portalowy spis Graczy :)
Taki krótki blog na spontanie, a w sumie tylko ankieta. Kto mnie już zna i ma dość mojego głupiego pi...a może przejść (kawałek tędy i za tekstem w dół, aż do takiego pola wyboru) wprost do ankiety. Pozostali na własną odpowiedzialność i świadomi destrukcyjnego działania moich słów na psychikę mogą czytać dalej.

Dlaczego Viqing robić ankieta ?


Motywacją wpisu jest czysta ciekawość. 
 
 
Zauważyłem w rozmowach, że wielu z Nas jest porozrzucanych po świecie, a ze względu na globalny charakter sieci ciężko jest stwierdzić kto i z jakiego kraju pisze. Część mówi o tym otwarcie, ale część nie miała okazji się tym pochwalić, albo po prostu nie chce, a mając okazję anonimowej ankiety zrobi to. Dlaczego zwrot "zrobi to" kojarzy mi się z czasami liceum i zwrotami "Czy Ona (tak - Ona, wtedy to było jeszcze modne z płcią przeciwną :) to ze mną zrobi ?", "Zrobisz to ze mną ?" i "Czy Ona zrobiła to z tobą ?", "Zrobiliście to ?", "Będziecie to robić ?" i w końcu "Zrobiła to !". Kwestię tą pozostawmy jednak w charakterze retoryki i nie zagłębiajmy dalej tematu.
Jak Viqing ogarnąć cała plemie ?
Trudno w ankiecie wymienić wszystkie Państwa i nie doprowadzić do chaosu, dlatego poszedłem na łatwiznę i wypisałem kontynenty. Stwierdziłem, że tak będzie łatwiej i sprawiedliwiej. Pominąłem Antarktydę, bo osobiście nigdy nie słyszałem o jakiś większych środowiskach polonijnych w tym regionie. Poza tym znając humor i skłonność do żartów bywalców portalu mam jakieś dziwne przeczucie, że to miejsce stałoby się w ankiecie drugim największym skupiskiem rodzimych e-skimos-ów z konsolami w iglo zaraz po europie :D Wyodrębniłem tylko Polskę, aby określić jaki odsetek graczy stanowią lokalni bywalcy portalu.Ograniczyłem się do też tylko do Ziemi, więc mieszkańców innych planet lub części galaktyki proszę o zaznaczenie swojej obecności w komentarzach. Przy okazji miło widziana dołączona samojebka, bo ostatnio ich przesył z pozaziemskich stref stał się modny :)
Kto móc kliknąć w ankieta i czy trzeba mieć papirus od Jarl wioska poświęcony przez szaman ?
Kto ma ochotę, to może kliknąć, a My będziemy mieli jakiś chociaż pozorny obraz Naszej Małej Ojczyzny jaką jest portal PPE i jego Zaszczytnej Społeczności z którą mam zaszczyt tutaj egzystować od kilku lat (to już nie wazelina, tylko czysty sado-anal z użyciem sosnowej kłody nawilżonej  żywicą :)
... a Viqing to skąd być ?
Wypada zacząć od siebie, więc klikam i oświadczam, że ja tu obecny zdrów na umyśle i ciele (tego akurat ze względu na swój stan psychiczny nie mogę napisać :) z własnej i nieprzymuszonej woli (choć pod silnym wpływem leków psychotropowych) oświadczam wszech i wobec wszystkim tutaj zgromadzonym, że wbrew pozorom nie mieszkam w Norwegii. Jestem polskim graczem i Polakiem w Polsce.

Tera zlitować, skończyć i dać ta ankieta ?


Tak dać ... Klikajta ... i Podziekował !

... aaa i Miłej Majówki !

Tagi:

Oceń notkę
+ +22 -

Oceń profil
+ +112 -
Viqing
Ranking: 43 Poziom: 75
PD: 53941
REPUTACJA: 54136