Blog użytkownika Michaelluss

Michaelluss

Michaelluss Michaelluss 20.07.2013, 13:14
Odruchy i inne nieświadome zachowania podczas grania
875V

Odruchy i inne nieświadome zachowania podczas grania

Czy zastanawialiście się kiedyś jak wyglądacie podczas gry, kiedy przechodzicie trudną walkę z bossem, bądź jesteście na ostatnim okrążeniu podczas wyścigu i macie dzwona. W moim pierwszym blogu (mam nadzieję, że nie ostatnim:) podzielę się moimi spostrzeżeniami na ten temat. Zapraszam.

Moja przygoda z konsolami zaczęła się od Pegasusa (Nes-a) i tu już zauważyłem dziwne odruchy podczas grania, co prawda nie u mnie ale u brata. Kiedy chciał skoczyć, przeskoczyć, zrobić wślizg bądź w inny sposób się poruszyć nie wystarczało mu wduszenie krzyżaka, poruszał całym padem i ciałem w prawo, lewo bądź do góry, szarpał nim jakby to miało nadać dynamiki np. skokowi. Albo jakby pad miał wbudowany akcelerometr a pod telewizorem był Kinect. Myślałem, że tylko On tak ma ale kilka osób przewinęło się przez moją konsolkę u niektórych też stwierdziłem takie "podejrzane zachowania". Wtedy jeszcze nikt nie myślał o akcelerometrach i innych dobrodziejstwach. Zwróciliście kiedyś uwagę na takie zachowanie u kogoś??

 

Następna rzecz w emocjonujących, napiętych momentach, lub kiedy musisz się wyjątkowo skupić: wystawianie ( suszenie) języka na wierzchu, bądź nerwowe oblizywanie się. To znowu zauważyłem u siebie i min. u Mikko Hirvonen'a (kierowcy rajdowego), ale już mi przeszło:).

 

Albo już w najbardziej kluczowych sprawach wstawanie z fotela i "finiszowanie" na stojąco.       O zlaniu się... potem nie wspominam:)

 

A Wy macie jakieś odruchy podczas grania, lub zauważyliście coś zabawnego u znajomych?? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach:)

 

Tagi: granie granie na konsoli Odruchy zachowania podczas grania

Oceń notkę
+ 0 -

What is the live without game?
Oceń profil
+ +17 -
Michaelluss
Ranking: 191 Poziom: 64
PD: 33642
REPUTACJA: 1322