Blog użytkownika gintoki-progamer

gintoki-progamer gintoki-progamer 14.06.2013, 12:53
Gry na nowe konsole
323V

Gry na nowe konsole

Jesteśmy już po e3. Pewne tytuły zostały już zapowiedziane. Teraz trzeba napomnieć o grach nie zapowiedzianych, które powinny( według mnie) powstać na nowe konsole.

 

Jeśli chodzi o jrpg to chciałbym doczekać się Parasite Eve 3 z prawdziwego zdarzenia. Nowe przygody Ayi Brei byłyby według mnie strzałem w 10. Chciałbym równierz, aby Hideo Baba zaprezentował nam następną część Tales of. Nie pogniewałbym się nawet na 3 część Xilli lub powrót do fabuły Tales of Abyss.  Bardzo czekam na nową grę twórców Resonance of Fate i Ni no kuni.  Mimo to najbardziej liczę na Atlusa( Persona 5)

 

O japońskich grach ciąg dalszy.  Gorąco czekam na wieści o next-genowym Dragon Ball`u, Naruto, Bleach  i One piece. Mam nadzieję,że bijatyki z postaciami anime staną się tak widowiskowe i grywalne jak budokai tenkaichi 3 i storm 3. Nie pogardziłbym grą na podstawie Fairy tail i Gintamy( w postaci przygodówki)

 

To tyle jeśli chodzi o Japońszczyznę. Wielkie nadzieje wiąże z tym, że ubisoft przestanie wałkować w kółko Assasynów i zrobi Prince of Persia na miarę trylogii z Ps2. Gorąco wyczekuje na jakiś normalny remake lub nową grę z crashem i spyro. Doskonałą pozycją byłby dla mnie God of war w innych realiach np. Starożytny Egipt. Marzy mi się w końcu powrót Fify i Nba Street na miarę tych odsłon z Ps2. To była miazga i sporty w wersji ulicznej miażdżyły.

 

Teraz wspomnę o tym czego najbardziej zabrakło na e3. Są to bijatyki od największych graczy na rynku. To są gry, które kiedyś decydowały o kupnie danej konsoli. Killer instinct i gra sportowa od Ea to nic ciekawego dla mnie. Czy e3 nie było doskonałą okazją na pokazanie Tekken x Street fighter? To naprawdę ogromny zawód dla mnie

 

Napiszcie w komentarzach jakie gry byście chcieli zobaczyć na next-genach.

 

Tagi:

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ 0 -
gintoki-progamer
Ranking: 6467 Poziom: 23
PD: 2091
REPUTACJA: 61