Blog użytkownika przemzarz

przemzarz

przemzarz przemzarz 22.04.2013, 21:15
Nowa generacja - nowy portal
297V

Nowa generacja - nowy portal

Nowa generacja nadchodzi wielkimi krokami. Wraz z PS4, trzecim XBOX'em i tuzinem nowych pomysłów deweloperów stykamy się z szansą na nowe i niesamowite doznania.

Jak widać nowa generacja dotyczy nie tylko konsol, ale i portali. Nowa odsłona PPE.PL zaskoczyła mnie na + i to baaaardzo duży. System osiągnięć niesie ze sobą dużo większą ilość użytkowników. Musimy być przygotowani na lawinę trophy hunters'ów. Nowe opcje jeszcze bardziej integrują graczy. Portal ten stał się niesamowitym i niepowtarzalnym miejscem spotkań miłośników konsol. Sam nie mogę oderwać się od klawiatury a o przycisku zamknij czy wyloguj nie ma nawet mowy :). BRAWO REDAKCJO.

Nowa generacja cieszy mnie niezmiernie. Szanse jakie dają nam producenci są ogromne. Najnowsze zwiastuny i zapowiedzi są miodem dla naszych konsolowych kubków smakowych. Nic tak nie cieszy gracza jak nieustannie rozwijana branża gier. Moc i możliwości  nowych technologii rośną w siłę z dnia na dzień. Jestem pod ogromnym wrażeniem pomysłów wydawców. Gdybym mógł siadłbym i grał już teraz. Jak każdy. 

Nie ukrywam że najważniejsza jest dla mnie fabuła. Tutaj muszę wyrazić swoją ogromną miłość do Davida Cage'a. Jego pomysły i gry wywołują u mnie ogromnego banana na twarzy. Emocje jakich doświadczyłem podczas przygody z Heavy Rain są nie do opisania, a to właśnie one są w grach najważniejsze. BRAWO. Z wypiekami na twarzy wyczekuje Beyond: Dwie Dusze. Warto również pochwalić moim zdaniem najlepszą grę pod względem fabuły w 2012 roku : The Walking Dead. Kolejny majstersztyk. Właśnie takie gry, z tak niesamowitą fabułą zostają w pamięci na zawsze. Z ogromnym podnieceniem myślę o nowych technologiach w połączeniu z tak wspaniałymi pomysłami twórców tych gier. Liczę że historia będzie zawsze mocną stroną przyszłych gier.

Czas i codzienne obowiązki. Jedyne co stanowi mankament w całym tym 'systemie szczęścia'. Wydaje mi się że grając dzień i noc nie będę w stanie wszystkiego ukończyć. Szkoda że życie jest takie krótkie bo wydaje mi się że nawet po 80-ce będę mieć niedosyt.

Tak więc jeszcze raz GRATULACJE I PODZIĘKOWANIA dla redaktorów PSX Extreme i PPE.PL za tak genialny portal i za dbanie o konsolowych graczy. Fajnie że dzielicie swoją pasję z nami. Kibicuje dalszemu rozwojowi portalu wraz z nową generacją.

 

Ode mnie na dziś na tyle, jeżeli ktoś przeczytał - miło mi.
Szczere opinie mile widziane.

 

 

/ przemzarz

 

Tagi:

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ 0 -
przemzarz
Ranking: 7607 Poziom: 21
PD: 1604
REPUTACJA: 48