Blog użytkownika REALista

REALista REALista 12.09.2017, 00:25
#SRAKT PPE 37
334V

#SRAKT PPE 37

Rzetelnie i z fasonem pierdzimy w waszą stronę.

Dzieje się na PPE. Ostatnio wybierani byli nowi moderatorzy i tak naprawdę nikt nie wie czy zostali wybrani, kto nimi jest i czemu nic nie wiadomo na ten temat. Nikt nie wie. Oprócz Sraktu. Gdy tylko dowiedziałem się, że moderatorzy zostali wybrani, ale ich tożsamość będzie trzymana w tajemnicy to od razu puściłem ludzi w teren. Nie wrócili. Ktoś nie chce abyśmy się dowiedzieli kto to, a więc chcąc nie chcąc sam wziąłem się za robotę. Opłaciłem informatorów, pochodziłem trochę w kółko i w końcu dowiedziałem się kto został wybrany. Nowymi modami są: xmaszyna, karate_koks i zakapior. Przybliżmy trochę sylwetki osób, które będą teraz dbały o porządek na portalu:

-Xmaszyna – jako jedyna osoba na świecie pisze w 120% obiektywne komentarze. Sympatyk Xboxa. Wie co zrobi MS w przyszłości nawet jeśli sam MS tego nie wie. Jego wróżby są bardziej trafne niż Michaela Pachtera.

-Karate_koks – zna karate, lubi wysokokaloryczny węgiel, hoduje pelikany, ornitolog z zamiłowania. Ze 100% trafnością potrafi ocenić kto ma ból dupy. Przyjaźni się z Philem Spencerem. Kiedyś znał się z Donem Mattrickiem, ale na skutek kłótni z Koksem Don odszedł z MS’a.

-Zakapior – opozycja do pozostałych moderatorów, będzie odbanowywał tych, którzy zostali przez nich zbanowani. Będzie pisał skargi i donosy na wszystkich moderatorów łącznie z sobą najczęściej do nich samych. Sympatyzuje ze wszystkimi konsolami.

Jeśli wszyscy oswoili się z tymi szokującymi informacjami to zapraszam na zwiedzanie odbytu Rayosa, a tam jak zwykle same smakołyki:

Nasz korespondent z Niemiec przesyła do nas newsy, które jeżą włosy na głowie. Widać jego informatorzy też przekazują mu ciekawe wiadomości:


Tomaszek88

Hoł hoł hoł motherfuckers! Teskniliśta? My za wami też nie ale mamy dla was porcje soczystego tekstu. 

W życiu każdego z nas, bywają takie dni, kiedy to budząc się rano, zastanawiasz się nad sensem istnienia i wiesz już, że piosenka zespołu Veegas "Piwo paliwo" kłamała... Tak i zaczął się mój poranek. Wstałem o 7 w niedzielę i coś mnie ruszyło, taki wewnętrzny głos kazał mi wejść na ppe. Okazało się, że miał rację bo akurat Real napisał mi pw z informacja, że robimy nowego SRAKTA. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie treść wiadomości "Dobrze by było jakbyś napisał coś do poniedziałku (wiem mało czasu ale mam na to wyjebane)". Jebany napisał to przed 17 i zaczynam się zastanawiać jakim cudem odczytałem to o 7 rano? Ma u mnie teraz przewalone ale kozaczy bo wie, że daleko mam do niego. Dziadyga...

Temat numeru mamy, sam chętnie zagłębiem się w tym temacie i powiem szczerze, że wnioski wyciągają się same. Real podał kilka typów więc i ja mam swoje.

1. Squaresofter

To akurat nie jest zapewne zaskoczenie zarówno dla mnie jak i dla was. Ci nie wiedzący dlaczego to mój pierwszy typ niech słuchajo. Po 1. Bycie modem w przypadku tej oto osoby to same plusy. Skończy się męczenie Pereza o wystawienie bloga na gównej, sam w końcu będzie mógł je wystawiać. Nawet codziennie! Bedo punkty i fejm na dzielni. Do tego możliwość kasacji blogów konkurencyjnych! Po 2. Nie bedzie strachu o bana, bedo nowi koledzy, a przeca mod moda nie zbanuje. Po 3. Ppe bedzie należało wreszcie do Squera. Chwile mu zajmie omamienie całej reszty ekipy ale z moda awansuje wyżej i wyżej aż skończy na fotelu prezesa.

2. Daaku

O tak, kolejny mocny kandydat na moda. Ma kilka plusów na swoim koncie. Mieszka tam gdzie Perez, prowadzi popularnego bloga którego jeszcze ktoś czyta, zna odpowiednich ludzi, w głowie juz ma nawet plan jak to będzie siedział na ławce w parku z Perezem i czule do niego mówiąc "dzisiaj zbanujemy tego gagatka, a blog squera już nigdy nie zobaczy gównej".

3. REALista

Tak moi drodzy. Człowiek cień. Mam wrażenie, że postara sie przebić jako pierwszy w drodze do upragnionego moda! Plan ma wielki, z ppe zrobi ppsrakt! Uważajcie na niego.

Przeprowadziłem również małą sondę nt. Poboru moderatorów. Dacie wiarę, że 99.9% ankietowanych chce Squera na prezydenta? Ten 0.1% to tylko jakiś śmieszek co z poważną miną oznajmił, że jego ksywa na ppe Squaresofter to nie prawdziwy square mimo identycznej pisowni, to tylko taki troll który nie nawidzi miku i kocha rodziny wszystkich ludzi ale sam siebie nie widzi na fotelu prezydenta.

W przypadku Daaka było trochę inaczej bo aż 70% odpowiedzi w ankiecie otrzymało 1 pytanie, a mianowicie "Jeśli Daaku zostanie modem to czy ma szanse u Pereza?". Ludzie nawet dopytywali się czy jeśli się zejdą i postanowią wziąć ślub oraz mieć dzieci to nakrecimy z tego jakiś realityshow!

Z Realem poszło łatwiej. Pokazałem jego zdjęcie i większości podpisów mówiła sama za siebie: "Kocham kozy", "bombowa impreza", "Allah master race" a nawet ktoś zapodał link do teledysku jaki Real z kumplami nagrali!

To by było na tyle. Krótko ale niestety pisanie na telefonie nie należy do najwygodniejszych wygód na świecie.

Przypominam raz jeszcze, że wszystko co tutaj czytacie to sama prawda i tylko prawda! Jak zawsze najświeższe nowinki tylko u nas!

Achoj wszystkim!


Okładkę zaprojektował Reinvented.

Redakcja przybija wszystkim piątki!

Szanowna Redakcja uroczyście oświadcza iż wszelkie krytyczne uwagi ma w dopie!

Tagi: #SRAKT PPE 37

Oceń notkę
+ +45 -

Palec Kenichiro wskazuje mi drogę
Oceń profil
+ +197 -
REALista
Ranking: 6 Poziom: 88
PD: 83639
REPUTACJA: 77623