SKLEP

Blog użytkownika REALista

REALista REALista 12.08.2017, 13:47
Hejty na Ubisoft
209V

Hejty na Ubisoft

Przegieliście Ubi i teraz wam pocisnę.

Ubisoft czy to jest jakiś żart? Mam nadzieję, że tak, bo jest cholernie nieśmieszny. Rzecz dotyczy Rainbow Six: Siege. Najpierw wprowadzacie jakąś chorą akcje naprawy gry, która i tak dostanie jeszcze kilka DLC i nowych map, a jak wiadomo to wprowadzi kolejne bugi, to przede wszystkim ta akcja nie spełniła założeń: miała naprawić grę, a tymczasem jest gorzej niż było i jest jeszcze więcej błędów. Poza tym miało być sporo napraw, a tak naprawdę od samego początku tej akcji daliście może ze trzy-cztery patche. Normalnie szał! Tak jakby nie dało się naprawiać gry w trakcie trwania sezonu tylko trzeba z wielką pompą ogłaszać "ej nasza gra jest tak popsuta, że zrobimy cały sezon naprawczy!". Jeszcze kij z tym jakby to tylko delikatnie wpłynęło na dorzucanie nowych operatorów, ale nie. Operacja Health była tak kosztowana, że trzeba było skasować cały polski sezon. Ja przede wszystkim nie rozumiem czemu to polski sezon został skasowany skoro Operacja Health akurat weszła w tym momencie kiedy to operatorzy z Hong Kongu mieli zostać wprowadzeni? I w tym momencie operator GROMu zostanie sprowadzony do roli przydupasa do jakiś operatorów z Hong Kongu, bo ma być dorzucony jako dodatkowy. Ja nawet nie wiedziałem, że w Hong Kongu w ogóle mają jakiś antyterrorystów...

GROM jest jedną z najlepszych wojskowych jednostek specjalnych na Świecie i sprowadzanie ich do roli przydupasów można traktować jak próbę obrażenia ich.

W ogóle Ubisoft przede wszystkim powinien skupić się na poprawieniu serwerów i całej struktury sieciowej. Nie było miesiąca, żeby chociaż z pięć razy serwery się nie zesrały i kiedyś Ubi było na tyle przyzwoite, że za każdy raz, gdy nie mogliśmy grac z ich winy dawał darmowy dopalacz do punktów rozgłosu (punkty za które kupujemy dodatkowych operatorów) teraz i na to się wysrali i postanowili nie dawać. Zdecydowanie najśmieszniejszym momentem, gdy serwery padły był turniej organizowany przez samo Ubi na zakończenie sezonu. Przyjechali najlepsi z najlepszych grać, przekonywać innych o swojej zajebistości w tej grze i wtedy własnie padły serwery i na streamie z tej imprezy, który oglądałem widać było, że ci mistrzowie zaczęli grać operacje (taki rodzaj kampanii offline), bo nie mogli grać ze sobą przez genialną infrastrukturę sieciową Ubisoftu, którą widać na poniższym obrazku

Czemu EA jest najgorszą firmą produkującą gry w Ameryce? Bo Ubisoft jest we Francji.

Zauważyłem Ubi, że co wydajecie grę to kończy się to katastrofą i albo jest całkowicie niegrywalna jak AC: Unity na premierę i musicie się spieszyć z tym, żeby naprawiać, albo jest nudna jak flaki z olejem i do tego skokiem na kasę jak np. For Honor, w którym mikrotransakcje są wprowadzone w tak chamski i widoczny sposób, że trzeba trzaskać w grę kilka lat, żeby móc pozbierać punkty na to co chce się kupić. Ogólnie słyszałem, że teraz coś w tym temacie zaczęło się (jeśli chodzi o wspomnianą grę) zmieniać, ale nie można było tak od początku? Ubi kiedyś byliście dobrą firma produkującą bardzo dobre gry, ale obecnie tylko Assassins Creed trzyma was przy życiu, taka jest prawda, ale każdy kolejny to jest już tylko odcinanie kuponów nic się nie zmienia, cały czas to samo. Mam nadzieje że Vivendi jak najszybciej dobierze się wam do dupy i zrestrukturyzuje firmę, bo gorzej już być nie może, a za skasowanie Polskiego sezonu usuwam Rainbow Sixa z dysku i zapominam o tych 900 godzinach spędzonych z grą, a szkoda, bo własnie ta gra sprawiła, że w was ponownie uwierzyłem, ale myślę że Overwatch mi to osłodzi tam przynajmniej serwery działają. Jakiś rok czy dwa lata temu stwierdziłem że już nigdy nie kupie gry od Ubisoftu, ale postanowiłem dać im jeszcze jedną szanse kupując Tęczę Sześć: Oblężenie (Polska nazwa tej gry bardzo źle się kojarzy) i ta produkcja zmieniła moje podejście do tej firmy, ale jak widać niesłusznie i muszę powrócić do nie kupowania waszych gier. 

A traktowania tak zasłużonej jednostki wojskowej jak GROM jako przydupasów wam nie wybaczę. Jesteście podludźmi Ubi. Gardzę wami.

Tagi: narzekanie tom clancy's rainbow six: siege ubisoft

Oceń notkę
+ +19 -

Palec Kaza wskazuje mi drogę
Oceń profil
+ +147 -
REALista
Ranking: 8 Poziom: 81
PD: 65272
REPUTACJA: 59586
Miesięcznik PSX Extreme