Tu wpisz nazwę bloga,

czyli nudna podróż do mojej rzeczywistości.

Sycho Sycho 15.07.2015, 20:06
Gołąb marszczy Gruchę #3
1295V

Gołąb marszczy Gruchę #3

Witamy w nowym cyklu współtworzonym przez Sycho141, fana_ppe i REAListę. Mamy nadzieję, że się spodoba.

Jak co tydzień, witamy w naszym małym kąciku żartów obrazkowych, gdzie każdy kto ma dość click-baitów, newsów pisanych pod publikę, newsów o niczym, tych prawie o niczym, newsów o kartach graficznych, testów telewizorów i w końcu newsów typu "prezes Naughty Dog pierdnął! Jadł grochową, czy bigos?" może dać upust swojej irytacji, śmiejąc się z najlepszej redakcji na świecie! Dzisiejszy odcinek został zaprojektowany przez lepszą połówkę fana_ppe, która to stworzyła podwaliny pod scenariusz, a przy okazji zagoniła tą gorszą do pracy, pomimo trudności!

Zwycięzcą konkursu z poprzedniego tygodnia zostaje... (fanfary) mastahluc! Za bardzo ciekawe połączenie baneru z internetu wraz z grafiką, której bohaterem był Dexx!!!! (bo smerfy, kosmos, muminki, wiecie chodzi o jego dziwne zainteresowania), oto zwycięzca:

Oczywiście nagrodą jest osobiste wyróżnienie w naszym blogu, także gratulacje!

Dobrze, nie przedłużając już, o to nowy odcinek GmG! Miłej lektury.

PS Z powodów niezależnych od nas nie będzie grafiki konkursowej. Los tak chciał, że fan wyjechał do Niemiec, a Merkel nie pozwala przewozić internetu przez granicę, także człowiek został całkowicie odcięty od świata. Już sam komiks przesyłał nam faksem. Mam nadzieję, że za tydzień sytuacja się unormuje, na razie do zobaczenia!

Tagi: iwata iwate nie Niemcy ps4 transfer wycieczka zabiło żyje

Oceń notkę
+ +58 -

Lubię Davida Cage'a
Oceń profil
+ +98 -
Sycho
Ranking: 38 Poziom: 79
PD: 61137
REPUTACJA: 31577