SKLEP

Wiec Myśli

Perez Perez 16.06.2017, 22:36
Portalowy forumek
296V

Portalowy forumek

Jeśli pojawia się mój blog, znaczy, że znowu Was potrzebuję :). Tym razem chciałem podpytać, co sądzicie o powołaniu do życia portalowego forum. Zapraszam do dyskusji. 

Na wstępnie dwa słowa wyjaśnienia, skąd taki pomysł. Obserwując PPE od lat, widzę, że wśród Czytelników jest mnóstwo osób o przeróżnych zainteresowaniach (nawet dexx i jego pasja wymionami ;)). PPE z racji swojego profilu nie pozwala za bardzo pogadać o sporcie, polityce, serialach (tutaj od święta pojawi się jakiś news), technologiach, muzyce itd. Owszem, mamy blogi, ale umówmy się, że nie każdy ma ochotę tworzyć bloga, bo nagle obejrzał fajny film, przeczytał dobrą książkę czy posłuchał dobrej płyty. Stąd właśnie idea forum. 

Uprzedzając pytania - PPE jest powiązane z forum psxextreme.info, które istnieje od nastu lat. Teoretycznie sensowne byłoby włączenie tego forum w struktury portalu, ale nie jestem za tym rozwiązaniem. Bo raz - to sporo zabawy od strony technicznej (forum działa na zupełnie innym skrypcie; konieczne byłoby przenoszenie wybranych tematów, bo po co tematy o grach, gdy mamy Encyklopedię), a dwa - ot, zwykły szacunek dla samego forum i jego użytkowników (którzy bywają upierdliwi, ale przez te lata się zżyłem :)), którzy są z nim od lat, gdy jeszcze PPE nie było, tam czują się najlepiej. 

Jakby to miało wyglądać? Tutaj żadnych cudów nie ma - oddalibyśmy do Waszej dyspozycji forum w strukturach portalu, czyli Wasze konta, levele, nowe osiągnięcia - po prostu miejsce, gdzie można byłoby pogadać o różnych tematach, które nie są bezpośrednio związane z tym, co macie już na PPE (czyli np. bez tematów o grach, bo od tego mamy Encyklopedię). Pytanie, co sądzicie o takiej opcji. 

Tagi:

Oceń notkę
+ +29 -

Oceń profil
+ +104 -
Perez
Ranking: 62 Poziom: 63
PD: 31863
REPUTACJA: 9261
Miesięcznik PSX Extreme