Blog użytkownika supersonic

supersonic

supersonic supersonic 12.12.2013, 21:12
Wyspa Gracza? Game Britain...
714V

Wyspa Gracza? Game Britain...

Witam po naprawdę dłuuugiej nieobecności(życie)...
Sporo się przemieszczam  i dzięki temu udaje mi się natrafić na sporo ciekawych promocji, spraw związanych z grami i nie tylko.
Postanowiłem wkleić to i owo aby rozjaśnić nieco życie gracza na wyspie zwanej UK...

Dzisiaj gorączka świątecznych zakupów, która trwa tutaj, już od mniej więcej tygodnia. Oczywiście przy okazji, a może bardziej pod przykrywką tej ganiatyki, uzupełniam bibliotekę swoich gier(wiem, wiem to jest sick).

Upolowałem właśnie Tatsunoko Vs Capcom na Wii oraz Harvest Moon i Rune Factory na NDS. Buszując w dziesiątkach sklepów natrafiłem na taki oto promocyjny zestaw Playstation 3(foto poniżej). Bundle PS3 500GB + GT6 + TLOU w cenie 249 funtów. W tym samym dziale sklepu HMV(coś jak polski Empik) była promocja na PSVita Wifi i 3G w tej samej cenie 99 funa(foto). Natrafiłem też na zestawy WiiU z NSMB +Luigi oraz inny z nową/starą Zeldą w cenie 249 £.

Jak widać cena Vity jest cięta do bólu, a poza tym  z jednej stony atak PS3 z drugiej kontra Nintendo WiiU, a my gracze zacieramy łapki :)

Śmignąłem też na chwilę do sklepu Game.Jest to mekka graczy w której to szybkensem przetestowałem świeżo rozstawione stendy  z next genami(fotki). Niestety widać że obie firmy działały w pośpiechu.

Zacznę od Sony. dorwałem sie do pada i zacząłem gmerać w menusach. Na wystawionej PS4 jest tylko kilka grywalnych dem z których najciekawszym o dziwo okazała się Fifa14. Nie jestem fanem piłki, ale gra broniła sie jak mogła. FullHD daje radę. Niestety Knack to jakaś straszna pomyłka.Ta gra swobodnie mogłaby pojawić się na PS3...ba zaryzykuję nawet że na Wii... Serio takiej kupy dawno nie ogrywałem. Graficzne kaszana z tragicznymi dropami animacji i aliasingiem tnącym krawędziami zmęczone growym uzależnieniem oczy. Na domiar złego podczas gry w wersje demo, ni z tego ni z owego obraz staje się niebieski jak w windowsie ;),a konsola wywala nas perfidnie do głównego menu. Niektóre gry wogóle się nie odpalają co już świadczy, tak naprawdę to sam nie wiem o czym... o lenistwie, niedoróbkach, olewaniu gracza? A może Sony jest tak przekonane o sukcesie PS4 że nawet do głowy im nie przyszło porządnie sprawdzić i przetestować demonstratory. Ehh szkoda słów.

BTW. Pytanie do posiadaczy PS4...czy wy też macie problem z nowym padem od PS4, chodzi o ostre krawędzie przy spustach, które nie przyjemnie wrzynają sie w palce? Może moje paluchy są śiakieś inne :P

 Mam na koniec rodzyn. Nowa konsola Microsoftu jest jeszcze lepiej promowana. Nie dość że na ekranie nic sie nie dzieje, no może po za statycznym obrazkiem to jeszcze brak jest jakichkolwiek padów. Ja się naprawdę zastanawiam co się dzieje? Ja wiem że  i tak nie ma konsol na rynku, a jak bedą to zaraz ich nie będzie, ale pamiętam czasy promocji x360 i wtedy było sporo ciekawiej i pady nawet były ;)

Miałem okazje ograć wystawowe WiiU z nowym Marianem na pokładzie (5levelów!) który mnie oczarował. Widać że Nintendo przywiązuje sporo uwagi do promocji, ale WiiU się i tak nie sprzedaje...przykre.

Mam nadzieje, że te smakołyki trafia przynajmniej w części do Polski , czego wam życzę.

Kończę bo Tatsunoko vs Capcom mi stygnie(już nie moge się doczekać kiedy zobacze tę laseczkę w lateksie z Załogi Dżi ;D). See U

 

Tagi:

Oceń notkę
+ +2 -

Oceń profil
+ +4 -
supersonic
Ranking: 644 Poziom: 46
PD: 13747
REPUTACJA: 1823