KARCZMA

Senix

Senix Senix 05.06.2015, 18:01
KARCZMA - Wybory na Miss jRPGów - Półfinał - Grupa B
3234V

KARCZMA - Wybory na Miss jRPGów - Półfinał - Grupa B

Mog: Wybory na Miss jRPGów wracają po przerwie do KARCZMY, wynikającej z tego, że Ultros porwał co niektóre kandydatki, ale udało nam się do znaleźć i już jest na odwyku. Erotoman jeden :) Kandydatki oczywiście zdrowe.
Vivi: A mówiłem, że to zły pomysł żeby Ultros pilnował nasze piękne Miss, ale nikt nie chciał mnie słuchać.

 

ZASADY WYBORÓW

W głosowaniu biorą udział cztery kandydatki na Miss jRPGów. Głosy oddajemy w sondzie na jedną z nich, która będzie miała szansę dostać się do finałów. Aby zachęcić Was do komentowania, najciekawsze z nich trafią do finału. Nie będę też umieszczał wyników w kolejnych blogach półfinałowych (grupa C i D). Wyniki każdego półfinału (w tym GRUPY A) trafią do podsumowania. Sondy znikną po pewnym czasie (pewnie po publikacji - podsumowania). Dzięki temu będziecie mieli więcej czasu na wybór i liczę, że więcej osób będzie głosowało. W sumie tyle. ZAPRASZAM do głosowania i komentowania Waszych wyborów - dlaczego, ta, a nie inna kandydatka.

 

Miss ppe.pl i Parasite Eve

Imię – Aya Brea (アヤ・ブレア)

Narodowość – USA/Bosto

Wiek/Data urodzenia – 20.11.1973r. - 25 (Parasite Eve), 27 (Parasite Eve II), 38 (The 3rd Birthday)

Kolor oczu – niebieski

Kolor włosów – blond

Znaki szczególne – lubi kręcić sceny pod prysznicem

EN Voice Aktor – Kathy Sokol (PEII), Yvonne Strahovski (The 3rd Birthday)

JP Voice Aktor – Yumiko Shaku (PEII), Maaya Sakamoto (The 3rd Birthday)

Gra – Parasite Eve I i II, The 3rd Birthday (PSX, PSP)

 

Aya jest główną bohaterką dwóch części Parasite Eve, które ukazały się na PSXa oraz kontynuacji PE pt.  The 3rd Birthday, która ukazała się na PSP. Aya urodziła się w Bostonie w roku 1973, ale my ją poznajemy dopiero jako oficera NYPD w pierwszej części Parasite Eve. Próbuje ona rozwikłać tajemniczą i paranormalną historię, która odbyła się w teatrze w Nowym Yorku. Jednak w drugiej części PE, Aya zmienia pracę i staje się agentką MISTu, z kolej w trzeciej części znowu zmienia pracę i jest agentką CTI (szkoda, że w Polsce, tak łatwo nie można zmieniać pracy). Do wyborów na Miss jRPGów dostała się automatycznie z tego względu, że wygrała wybory na Miss ppe. Został jej też przydzielony kolejny tytuł na łamach KARCZMY stając się Miss Parasite Eve.

 

Miss serii Chrono

Imię – Kid(キッド)

Narodowość – Another World

Wiek – 16

Kolor oczu – niebieskie

Kolor włosów – blon

Znaki szczególne – złodziejka

Gra – Chrono Cross i Radical Dreamers

 

Kid jest dość tajemniczą kandydatka na Miss jRPGów. Pochodzi z Another World i tak naprawdę, to jest jedyna pewna informacja. Prawdopodobnie może być córką lub klonem albo wcieleniem inne bohaterki serii Chrono, a mianowicie chodzi o Lucca. Teorie spiskowe twierdzą też, że Harley jest jest alternatywnym wcielenie, Kid dostała się do wyborów na Miss jRPGów poprzez wygranie prekwalifikacji  w wyborach na Miss serii Chrono.

 

Miss serii Xeno

Imię – KOS-MOS

Data Urodzenia/Stworzenia – T.C. 4765

Narodowość/Miejsce stworzenia – Carioca (Archetype)/Woglinde

Wiek – 2 lata

Kolor oczu – czerwone

Kolor włosów – niebieskie

Znaki szczególne – lubi duże działa

EN Voice Aktor – Bridget Hoffman (I, III)/Colleen O'Shaughnessey (II)/Luci Christian (anime)

JP Voice Aktor – Mariko Suzuk

Gra – seria Xenosaga

 

Najmłodsza kandydatka na miss jRPGów, a zarazem jedyny androidka, który dostał się do półfinałów. KOS-MOS została stworzona przez Kevina Winnicota, a administrowana jest przez Shion Uzuki, w celu obrony ludzkości. Głównym jej zadaniem jest walka, ale sama KOS-MOS jest przesympatyczną postacią. Można ja porównać do małego dziecka, które się uczy. KOS-MOS została miss serii Xeno pokonując kandydatki z serii Xenosaga i Xenogears oraz Xenoblade.

 

Miss Odin Sphere

Imię – Velvet

Narodowość – The Kingdom of Valentine

Wiek – ???

Kolor oczu – fioletowy

Kolor włosów – blond

Znaki szczególne – lubi się wypinać

EN Voice Aktor – Michelle Ruff

JP Voice Aktor – Miyuki Sawashiro

Gra – Odin Sphere

 

Velvet jest jedną z najciekawszych bohaterem jRPGów, a dokładniej jej historia w grze. Na początku może wydawać się antagonistką, ale nie do końca tak jest. Ma twardy charakter i nie poddaje się bez walki dąży do celu i poznaje prawdę. Zagrajcie w Odyn Sphere, bo napisanie szczegółów względem tej kandydatki będzie czystym spoilerem. Velvet pokonała dwie kandydatki Mercedes i Gwendoli i tak została Miss Odin Sphere.

 

Na koniec nie może zabraknąć nutki z karczmy i naszego DJ-a claptrap, który zapodał utworek z gry Odin Sphere pt. Odin Sphere's Theme (Shanachie Version).

 

 

Tagi:

Oceń notkę
+ +19 -

Oceń profil
+ +76 -
Senix
Ranking: 48 Poziom: 74
PD: 50602
REPUTACJA: 18169