Dark-O-visioN

Profesjonalnie amatorskie teksty

Darek Darek 21.08.2014, 22:39
WYGRZEBANE -PIERWSZE PODRYGI WIDEORECENZENCKIE
478V

WYGRZEBANE -PIERWSZE PODRYGI WIDEORECENZENCKIE

Niedawno kolega zmotywował mnie, żebym po długiej przerwie znowu stanął przed kamerą i w sumie... czemu nie :) Zanim to jednak nastąpi, przedstawiam wam swoje pierwsze youtube'owe podrygi. Wiem, siara, ale co zrobić?

Pierwszy filmik jaki nagrałem to kilka słów na gorąco zaraz po obejrzeniu "Krzyk 4", filmu, który podobał mi się znacznie bardziej niż się początkowo spodziewałem. Byłem na tyle zaskoczony, że stwierdziłem, że muszę podzielić się tym ze światem (czyli dwudziestoma znajomymi, którzy filmik obejrzeli ;). Zero przygotowania, cięcie w samym środku (mama coś tam chciała) i generalnie lipa, ale od czegoś trzeba zacząć, nie?

Następnie trochę już bardziej przemyślany, ale nadal nieoskryptowany występ po obejrzeniu "Wody Dla Słoni" - kolejnego filmu, w którym zaskoczyło mnie, jak bardzo mi się podobał. Śmiałem się trochę z Roberta Patinsona, za co zostałem zjechany od góry do dołu przez jakąś randomową dziewczynkę. No cóż...

Przy trzecim filmie postanowiłem się mocniej postarać! Przygotowałem sobie skrypt, zrobiłem pseudo graficzki w paincie i nawet background research. Paradoksalnie przy tym filmiku mam chyba najmniej wyświetleń, więc trochę mi po tym zapał zelżał. :(

Ostatnią recenzją filmową były "Smerfy". Film sam w sobie w ogóle nie wiedział czym w głębi duszy są smerfy i pod tym względem był tragiczny, ale jako taka tam sobie bajeczka do obejrzenia z dzieckiem, to nawet spoko. Nie zdziwcie się jak zobaczycie moją twarz. (Ekstensywne picie piwa na prośbę niejakiego Radosława G. - pozdrawiam bracie!)

Ostatnią recenzją na jaką się do dziś zdobyłem był "Batman Arkham City" czyli pierwsze "Co z Tą Grą?!". Stwierdziłem, że skoro kupiłem grę zaraz po premierze i przeszedłem ze dwa, czy trzy razy w ciągu tygodnia, to co nieco mogę o niej powiedzieć. Taki to efekt.

I na chwilę obecną to tyle. Wiem, że poziom jest bardzo mocno amatorski, a i kamerka z komputera najlepszym narzędziem do nagrywania nie jest, ale pierwsze koty poszły za płoty. Jeśli wam się podobało to super, jeśli nie to... rozumiem :D A już jakoś na dniach - zupełnie nowe Co z Tym Filmem?! specjalnie na życzenie Michała B. :)

 

P.S. Nie wiem, czy widać te filmiki czy nie, więc wrzucam też, w tej samej kolejności, bezpośrednie linki do youtube'a.

Tagi: arkham batman city dziedzictwo familijny film filmik gra horror jeff bridges krzyk neil patrick harris opinia piwo recenzja robert patinson romans smerfy śmieszne tron wideo woda dla słoni youtube zabawne

Oceń notkę
+ +9 -

Life's too short... Let's eat!
Oceń profil
+ +72 -
Darek
Ranking: 77 Poziom: 67
PD: 39072
REPUTACJA: 16547