Blog użytkownika JaMaJ

JaMaJ JaMaJ 09.11.2013, 19:07
Dziaram twarz!
990V

Dziaram twarz!

No dobra, tytuł rodem z onetu, bo nie tyle dziaram, co nakładam teksturę i nie twarz tylko zlepek poligonów. Ale efekt jest. Zapraszam.

Rzecz dzieje się w Grand Theft Auto Online. Zapraszam na krótki gameplay i samo 'dziaranie'. Lubię w grach stawiać sobie wyzwania i właśnie to (ustrzelenie 500 łbów) było moim pierwszym kamieniem milowym:) Teraz, skoro już jakoś wyglądam, mogę zabrać się za granie:) Chyba wezmę się za wyścigi co by poodblokowywać high-end'owe części do mojego ulubionego Declasse Sabre Turbo.

 

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

 

 

 

 

A tak to wygląda na statycznym screenie. Na liczniku w online mam 50 godzin i wśród tych wszystkich deathmatch'ów tylko raz spotkałem klienta z tą dziarą. Według mnie wygląda kozacko, nie ma co!

 

http://zapod(...)jpg.html

 

Druga sprawa: patrzcie jakiego wariata spotkałem - biega taki psychol z minigunem naprzemiennie z rpg i sieje pożogę - aż strach pomyśleć co się będzie działo jak wszyscy się przytyrają w Online ;)

 

 

 

 

Na sam koniec ogłoszenie parafialne:

Sprzedam AVerMedia Game Capture HD w dobrej cenie z dyskiem na pokładzie. Więcej szczegółów tu: http://www.psxex(...)ture-hd/

 

Dziękuję za uwagę i do następnego!

Tagi: Grand Theft Auto Online Grand Theft Auto V JaMaJ

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ +14 -
JaMaJ
Ranking: 1155 Poziom: 41
PD: 9407
REPUTACJA: 3665