Sojerowo

Sojer Sojer 09.05.2015, 13:37
"Sezon na WIOSŁOwanie"
1351V

"Sezon na WIOSŁOwanie"

Mam chwilkę... Momencik... Akurat klient wybiera dla siebie gierki z regału w moim Sojer-Shopie, wtrącając "bo weekend idzie" czy coś w ten deseń. Dziewczyna go pyta o buty czy kupiła sobie ładne. Dobrze, że nie zapytała mnie, bo mi się nie podobają. Korzystam z okazji i łapię za lapka by podzielić się z Wami moim fanatyzmem... Nie bójcie się, wchodźcie;)
Zaczyna się... Napięcie rośnie... Czapki z głów... Bo już jesienią tego roku... Największe wydarzenie muzyczne ósmej generacji! Premiery dwóch najbardziej oczekiwanych produkcji.
 
Z jednej strony FreeStyle Games z drugiej Harmonix. Obydwa studia mają w swoim dorobku tytuły z półki must-have, nie oszukujmy się - kto twierdzi inaczej się nie zna, bądź też nigdy nie grał w Guitar Hero. Odkurzyliście bębny i wiosła? Nie? To na co czekacie?! Oh, wait! Do GHL nie musicie, bo brak wstecznej kompatybilności. Niemniej powoli, małymi kroczkami zaczynam się przekonywać do tego ich świeżego podejścia do tematu. Bardzo ciekawi mnie wprowadzenie nowej klawiszologii, czy rzeczywiście sprawdzi się ona w praniu i nie odepchnie fana serii. Jakoś każdy chyba przyzwyczaił się do znanej dobrze, starej formy - niegdyś trzy klawisze, teraz pięć a tu nagle sześć (po trzy w każdym rzędzie). Nie wiem jak Wy, ale ja jestem bardzo podekscytowany. Czuję dreszcze na plecach i motylki w brzuchu. Objawy niemal identycznie jak przed premierą pierwszej części Guitar Hero czy Rock Banda. Końcówka roku zapowiada się nadwyraz muzycznie. Jak zapewne wiecie jestem zwolennikiem "walenia po garach", dlatego ogromne nadzieje pokładam w Harmonix i czwartej odsłonie Rock Banda, ale GHL-em też nie rzygnę. 
 
Damn! Czy ja już o tym nie pisałem? Możliwe, ale jeśli chodzi o gry muzyczne lubię się powtarzać. Wybaczcie mi!
 
Z innej beki! Nowy EDGE już się drukuje, zaś na okładce... No właśnie! GUITAR HERO LIVE !!!
 
PS. W najnowszym numerze PSX EXTREME, także spodziewajcie się konkretnego pie*******cia! cool
 
 
Jakby ktoś jeszcze nie zaskoczył, to "SEZON NA WIOSŁOwanie" właśnie wystartował. Odkurzamy zatem stare intrumenty, podłączamy poczciwe konsole i ćwiczymy! Tak by na premierę być zwartym i gotowym do działania. Nie ma lipy, refleks i wyczucie rytmu samo się nie zrobi.
 
Do zoba, ziomy!
 
Na koniec szczypta nostalgii...
 
GUITAR FREAKS (PlayStation)
 
 
GUITAR HERO (PlayStation 2)
 
 
 
GUITAR HERO 2 (PlayStation 2)
 
 
GUITAR HERO III LEGENDS OF ROCK (PlayStation 3)
 
 
GUITAR HERO: METALLICA (PlayStation 3)
 
 
GUITAR HERO: WARRIORS OF ROCK (PlayStation 3)
 
 
ROCK BAND (PlayStation 3)
 
 
ROCK BAND 2 (PlayStation 3)
 
 
ROCK BAND 3 (PlayStation 3)
 

Tagi: guitar hero guitar hero live guitar hero: warriors of rock rock band rock band 3 rock band 4

Oceń notkę
+ +7 -

Oceń profil
+ +17 -
Sojer
Ranking: 2005 Poziom: 36
PD: 6716
REPUTACJA: 1754