Mit brzydkich postaci kobiecych stworzonych przez zachodnich deweloperów

BLOG
333V
user-2104798 main blog image
ROBOCOP_VETHOVEN | 12.02, 08:10
Poniżej znajduje się treść dodana przez czytelnika PPE.pl w formie bloga.

Widziałem cały zalew komentarzy jak w grach od zespołów deweloperskich z Japoni i Korei Połódnowej w rolach głównych występują modelki. Objrzałem kobiece modele postaci z remeków Resident Evill oraz  Final Fantasy i mogę potwierdzić, że wglądają one bardzo atrakcyjnie.  Pojawia się także wiele porównań do kobiecych postaci tworzonych przez developerów z zachodu (głównie EU i USA). Część osób zarczuca  zachodnim twórcom gier, że ugieli się pod wpływem poprawności politycznej i staraniom, aby każdy w grach czuł się reprezentowany, a do tego dochodzi ruch boody positivity. 

Gra, która ma odległą premierę . ME Andromeda słyneła z niedorobionych twarzy ("Sorry my face is tired") kobiet i mężczyzn. Temat Alloy poruszyłem poniżej. 

OK po stronie Japńskiej tylko dziwczyna z  pierwszego środkowego rzędu wygląda dobrze i Android z Niera reszta nie robi dużego wrażenia. W prawym dolnym narożniku zachodnich gier znajduje się jakiś elf, Rossario Dawson jest bardzo ładną aktorką i wygląda dobrze w Daying Light 2 (w filmie Trans[nazwa odnosi się do stanu hipnozy, nie ma w nim transseksualitów] ma scenę nago, film 6/10), Alloy wygląd dość dobrze choć na tym obrazku tego nie widać.  

 

Alloy (Horizon Forbiden West)

Bardzo często pojawiają się dwa niekorzystne zdjęcia Alloy z gry Horizon Forbiden West: 1. Gdy jest na kogoś nadąsaona, 2. Gdy widzimy ją z perspektywy osoby leżącej na ziemi i w obu przypadkach użyto szerokich szocewek przy kręceniu tych scen.

Argument, że zrobili zrobili z Alloy grubaskę mogę błyskawicznie obalić.

Aktorka wygląda inaczej na zdjęciach, bo ma inaczej zrobione włosy, ma nałożony makijaż zdjęcia są robione aparatami z różnymi soczewkami przez, co twarz może wydawać się szersza lub węższa itd. Tak wyglądała Hanah Hoekstra podczas sesji MC.

Marry Jane (Spider-Man 2)

Pośpieszono się z premierą Spider-Mana 2, bo Sony  chciało wydać przynajmniej jedną grę first-party w roku 2023 czego pokłosiem było wydanie gier z licznymi bugami. Ile radości sprawiło ludziom wierzących w to, że Sony celowo tworzy brzydko wyglądające kobiety w swoich grach, gdy podczas jednej scenki przerynikowej twarz MJ wygląda beznadziejnie tego nie jestem w stanie opisać.  Nie wiem dlaczego zmieniali twarz MJ w kontynuacji SM, ale obie wersje wyglądają podobnie do modelki.

Frya Alan (Forspoken)

Ella Bakińska użyczła swojego wyglądu głównej bohaterce i jej model jest wiernie odwzorowany. Na początku gra wyglądała świetnie, ale póżniej gra zaliczyła ogromny downgrade. Odbiło to też się to bardzo  mocno na wyglądzie bohaterki która momentami wygląda dziwnie. Jak zapewne się domyślacie najgorszy kadr z gry gdzie bohaterka wyglada dziwacznie został wykorzystany przez zwoleników teorii, że zachodni deweloporzy celowo pogarszają wygląd postaci.

Podsumowanie

99% kobiecych postaci zachodnich postaci kobiecych nadal wygląda dobrze, ale jak pojawia się niewiasta o nietypowej urodzie to nagle budzą się wojownicy twierdzący, że w dzisiejszych grach wszystkie kobiety mają być brzydkie. Mają oni tak mało materiału, że muszą wykorzystać materiały z niedokończonych gier, niekorzystne ujęcia kamery i bugi.   

Oceń bloga:
14

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper