Opowieści z Grypty

Mr.Darko Mr.Darko 01.04.2016, 18:22
Kwietnium News
429V

Kwietnium News

Trzymajcie się siedzeń, bo za chwilę możecie z nich pospadać, gdy przeczytacie najnowsze informacje dotyczące PPE i jej społeczności. Informacje, które zostały wykradzione z sekretnej szafy Pereza! Let the show begin.

Z życia redakcji

Wielkie zmiany w dziale newsowym PPE. Po długich konsultacjach ze społecznością portalu newsmeni postanowili zacząć przywiązywać uwagę do jakości zamieszczanych informacji. Redaktor Gruszczyk zapowiedział, że już nikomu nie uda się znaleźć błędów, ani nieścisłości w jego tekście. Inny redaktor - Gołąb, obiecał że nigdy już nie stworzy tytułu newsa, który byłby typowym clickbaitem. Dodatkowo w ramach posypania głowy popiołem zobowiązał się do podwyższenia oceny grafiki Wiedźmina o jedno oczko. Z kolei redaktor Dawidowski zapowiedział, że dożywotnio przejmuje zamieszczanie wszelkich informacji o serii DoA: Xtreme Beach Volleyball, które w niedalekiej przyszłości mają ewoluować w stały cykl - "Cycki w poniedziałek". Redaktor Chrzanowski nie zobowiązał się do niczego, bo jak dosadnie się wyraził "ma to w dupie".


​​Perez rozważa duże zmiany w PPE 4.0. Po bolesnych cięciach ostać ma się ino tylko shoutbox. Ostatnią deską ratunku wydaje się być fuzja z PS Site, po której portal zmienić ma nazwę na PPEsite. Podobno Musiol wyraża swoje niezadowolenie z tego pomysłu, ponieważ w takim wypadku czeka go degradacja na stanowisko vice Musiola. Większe powody do obaw ma jednak niejaki Germanos, któremu w wypadku fuzji  obu portali grozi deportacja do Niemiec.


Monika planuje opublikować nowego bloga na PPE. Tytuł, ani temat nie są jeszcze znane, ale ponoć pracuje nad nim od świtu do nocy.Z życia branży

W majowej ofercie PS Plus ma znaleźć się gra AAA, którą wybrać mają użytkownicy poprzez specjalną ankietę.


Michael Pachter potwierdza - Playstation 4.5 jest faktem i uciągnie 4K oraz 60 FPS.


Nintendo planuje znów zmierzyć się z tematem VR i jest na etapie tworzenia następcy Virtual Boya. Nintendo VB II ma być wspomagany przez Nintendo NX.


Z samego rana pojawił się najnowszy update systemu Playstation 4 i ponoć oferuje on szereg użytecznych nowinek. Jedną z nich jest lepsza stabilność systemu.


Według anonimowego programisty z CD Projekt RED w Cyberpunk 2077 świat gry będziemy przemierzać na plecach zmechanizowanego konia. Algorytm sztucznej inteligencji ma być wzorowany na Płotce z gry Wiedźmin 3. 


Interes graczy ponad podziałami. Najwięksi wydawcy gier wideo w branży postanowili, że nadszedł koniec embarga na recenzje. Od dnia dzisiejszego wszystkie recenzje będą ukazywać się na dwa tygodnie przed premierą gry.


Warner Bros i inni duzi wydawcy zapowiedzieli, że od dnia dzisiejszego porty z konsol na PC będą traktowane z dbałością i zapewnieniem jakości na najwyższym poziomie.


Cliff Bleszinsky zapowiedział, że udostępni dzisiaj nowy materiał z gry nad którą obecnie pracuje i poda datę premiery.


Konami wystosowało film z przeprosinami dla Hideo Kojimy. Obiecują w nim poprawę i zapraszają japońskiego twórcę do współpracy przy nowym MGS Pachinko.


Na koniec dotarliśmy do nowego zdjęcia pada do Nintendo NX. Oto ono


Z życia społeczności

Realista doznał objawienia. W szczerej rozmowie wyznał, iż podczas piątkowego spaceru jego oczom ukazał się płonący Kaz, który ostrzegł go o zbliżającym się potopie. Według instrukcji przekazanych przez Kaza, Realista musi zebrać każdą z 36 milionów sprzedanych konsol PS4 i zabezpieczyć je przed zniszczeniem. Kiedy woda opadnie rozda je osobom godnym w oczach Kaza, a on sam zostanie jedynym prorokiem. Real ponoć już zaczął budować arkę.


Daaku postanowił reaktywować eRPeGowy Przegląd Tygodnia. Po długich namowach udało mu się skompletować redakcję i kolejny odcinek cyklu ma zostać opublikowany już niebawem.


Dżony po napisaniu bloga o serii Souls postanowił po raz 22 rozpocząć swoją przygodę z grą Bloodborne. Niejaki Dark chwilę po otrzymaniu tej informacji zarezerwował sobie miejsce w szpitalu dla umysłowo chorych, bo co za dużo to niezdrowo.


Bieluk w ramach wspierania zdrowej konkurencji zakupił Xboxa One z 10 letnią subskrypcją abonamentu Xbox Live.


Zdun zobowiązał się do przejścia wszystkich gier ze swojej kupki wstydu w przeciągu tygodnia. Zdobycie Mount Everest w godzinę wydaje się być bardziej realnym wyczynem.


Iron po zamieszczeniu kolejnego bloga pożegnalnego postanowił odejść z portalu definitywnie.


Repip wraz z RetroBorsukiem doszli do wniosku, że nienawidzą gier retro, po czym zakupili mocarne pecety i wsiąkli w gry typu MMO. Obecnie prowadzą stronę MMOnaGazie.


Cykl blogów "W co gracie w weekend" ma się od teraz ukazywać regularnie w każdy piątek wieczorem. Podobno ktoś z redakcji przeczytał ostatni wyraz tytułu i doznał olśnienia.


Karate Koks stracił wiarę w Xboxa One i Spencera, więc postanowił zakupić PS4 i The Order 1886, któremu z automatu wystawił 10/10 i napisał swoją pierwszą recenzję dla portalu PPE, gdzie wypowiada się o grze w samych superlatywach.


Na zakończenie prawdziwa bomba! Dexx kończy z gównem! Numer 3 HoF potwierdził, że porzuca tematy fekalne i od teraz koncentruje się tylko i wyłącznie na cyckach. Podobno planuje również stworzyć cykl blogów, w których treści ma być więcej niż zdjęć i obrazków (ponoć zdjęcia mają być również pozbawione cyfrowych znaków wodnych). Zapowiedział również kooperację z redaktorem Dawidowskim przy "Cyckach w poniedziałek".

Tagi: newsy ppe szczera prawda

Oceń notkę
+ +31 -

Obiektywnie 10/10. Subiektywnie 1/10.
Oceń profil
+ +36 -
Mr.Darko
Ranking: 136 Poziom: 63
PD: 32271
REPUTACJA: 8689