Blog użytkownika Tomaszek88

Tomaszek88

Tomaszek88 Tomaszek88 07.03.2017, 00:13
Co robiliście w ten weekend? #8
547V

Co robiliście w ten weekend? #8

Cześć i czołgiem! Kolejny tydzień za nami. Jak on tak szybko zleciał? Pamiętam jeszcze poprzedni poniedziałek! Jako że jesteśmy już po weekendzie, nastał czas aby standardowo zapytać was, co robiliście w ten weekend? Mój minął prawie tak jak planowałem. Ale po kolei.

 

Wreszcie udało mi się pograć w Paladins z Musielem. Darmowa gra na steam z jednym, ogromnym problemem. Jest w fazie bety i to powoduje problemy co jakiś czas. A to serwery niedostępne, a to nie można się zalogować, wywali z gry itp. Pomijając już te niedogodności, kiedy uda się odpalić tytuł można wsiąknąć. Gra jest szybka i dynamiczna, a za razem zróżnicowana i nieprzewidywalna. Złe dobranie ekipy skutkuje szybkim wpierdzielem. Liczę na trochę więcej grania w najbliższym czasie. Musy kupuj ten mikro!

Standardowo już ogrywałem Drivecluba. Wreszcie odpaliłem Bikes! Wpadły nawet jakieś trofki. Niestety ciągle uczę się tego modelu jazdy. Jakoś nie potrafię ogarnąć go. Do wbicia platyny zostało mi jeszcze sporo zawodów i wyzwań więc liczę, że wreszcie nauczę się jeździć. Aby to nie było pod koniec gry!!

Najważniejszą grą tego weekendu był jednak tytuł o którym nigdy bym nie pomyślał. Sam siebie zaszokowałem ale rozmowa na Shoutboxie o murz... nig... ludziach o czarnym kolorze skóry itd. sprawiła że zapragnąłem mieć swoje własne imperium w The Sims 3! Tak więc odapliłem grę, a jako że mam nawet jakieś 2 dodatki do niej to miałem czym się bawić. Zaczęło się kulturalnie. Zrobiłem 3 postacie. Bossa i 2 pracowników. Zrobiłem oczywiście 2 kwatery. Mam informację dla osób które zechca mieć swoich pracowników. Nigdy, ale to przednigdy nie wywalajcie drzwi aby uwiezić swoich pracowników. Skończyło się to dla mnie bardzo źle. Kiepska gospodyni spowodowała pożar i zajął się cały obiekt. Straż nie mogła dojść do pożaru i wsio się zjarało łącznie z moimi pracownikami. Musiałem odpalić jeszcze raz grę ponieważ nie zapisałem gry :)

Po odpaleniu nowego stanu moja firma wyglądała w następujący sposób.

Mam 3 pracowników. 1 dama urodziła dziecko które planuję od razu uczyć sztuki malarstwa. Ogólnie z pracą mojego bossa i obrazami moich pracowników udało mi się zarobić ponad 500k simleonów! Za to zrobiłem początki mojej nowej chatki którą widać na screenie.

Jak będzie dalej? Zobaczymy za tydzień. Oczywiście przepraszam za jakość screenów ale mój lapek najlepiej działa z rozdziałką 1600x900 przy ustawieniach low w 60 klatkach :) Ot, 7 letni lap tak ma...

W niedziele ograłem 2 już sparing przed ligą w naszej C klasie. Pojechaliśmy tym razem do drużyny która gra w B klasie. Niestety brakło nam składu. Ledwo zagraliśmy w 11. Problem był o tyle wielki że w składzie zagrały 4 osoby które chcą grać u nas ale po prostu nie potrafią! Przyjęcie piłki dla nich jest wyzwaniem. Jako że stałem na bramce to szczerze mówiąc miałem więcej roboty niż w poprzedniej połówce sezonu. Licząc lekko, nasi rywale oddali ponad 50 strzałów na moją bramkę. Patrząc na moją wagę i wzrost, uważam że końcowy wynik, czyli przegrana 5:0 jest względnie dobry bo mecz mógłby skończyć się lekko wynikiem ponad 10:0...

W ten weekend mam aż 2 gości. Zapomniałem kompletnie o jednym userze który obiecał napisać do tego odcinka i szukałem kolejnego gościa. Skleroza nie boli ale przynajmniej będzie co czytać. Jeden z userów napisał kompletnie inaczej niż zawsze więc mamy nowość!

Panie i Panowie. Przedstawiam wam 2 szanowanych userów tego forum. Przed wami...

Tagi:

Przejdź do strony
Oceń notkę
+ +14 -

Ja i mój JJ!
Oceń profil
+ +64 -
Tomaszek88
Ranking: 251 Poziom: 56
PD: 22883
REPUTACJA: 7413