SKLEP

Blog użytkownika Wojciech Gruszczyk

izi
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.05.2015, 21:00
"Przełomowy rok"
1276V

"Przełomowy rok"

Wierzycie w „przełomowy rok”? Ja zawsze gdy słyszałem podobne opowieści, to nie potrafiłem uwierzyć, że wszystko może się dziać tak szybko... Wiecie co jest najśmieszniejsze? Od dokładnie 5 miesięcy i 29 dni znajduje się w tym „epicentrum” swojego życia. Ba, nawet za kilka dni będę mógł powiedzieć, że spokojne pół roku za mną, a teraz rozpocznie się prawdziwy hardcore.

Wszystko zaczęło się na początku ubiegłego roku. Z Wybraną znalazłem mieszkanie, ale jak to często bywa nie mogliśmy się wprowadzić z buta. Zbieraliśmy pieniądze, odkładaliśmy na sprzęty, ale małymi kroczkami wszystko planowaliśmy.

Przeprowadzka, ślub, potomstwo? Tak to wszystko wiedzieliśmy, ale jak człowiek planuje, to musi przygotować się na niespodzianki. Teraz już jesteśmy po przeprowadzce, mam w domu zaproszenia na ślub, a obok... Kilka ładnych, różowych ciuszków w rozmiarze 62.

Wszystko rozpocznie się w tej ciekawszej – również dla graczy – połowie roku, więc jak zniknę ze strony na kilka dni, to nie znaczy, że Roger ma mnie już dość. Będę witał nową graczkę na świecie! ;)

W moim życiu ostatnio dzieje się bardzo wiele... Czasami mam wrażenie, że nawet za bardzo, ale dajemy z Wybraną radę! Cieszę się, że wszystko się układa i mam nadzieję, że będzie tak do końca 2016 roku... I jeszcze 66 lat więcej! ;)

Nawet w growym świecie dużo się dzieje. Mam kilka planów związanych z PPE, ale na szczegóły musicie jeszcze trochę zaczekać... Mogę tylko wspomnieć, że PPE 3.0 już teraz wygląda świetnie! A każdy kolejny tydzień sprawia, że ta strona rośnie i pięknieje! Będziecie mieć mnóstwo miejsca do kreatywnej zabawy...

Kończąc ten wpis mam do Was pytanie – chcecie oglądać częściej moją twarz? Planuję od dawna – kilka miesięcy już... – systematyczny stream, na którym będę gadał z Wami o grach. Nie chcę robić suchych i nudnych materiałów, bo wątpię, aby to Was interesowało... Ale może wspólnie stworzymy kilka serii wideo?

Kończąc #2, jak co roku przygotowujemy się z ekipą PPE na E3... Jedziemy palcem po mapie, bo wylot do Stanów nie jest aktualnie realny, ale przygotujemy dla Was mnóstwo soczystych relacji. Nie będziemy spać, nie będziemy jeść, ale będziemy pisać! I jak zawsze przed tym wydarzeniem przygotuję dla Was „Rozkład jazdy na E3” i... Chciałbym stworzyć listę „Najbardziej wyczekiwanych tytułów przez czytelników PPE” – chcecie wziąć udział? Dajcie znać w komentarzach!

A teraz lecę. Gdy znajomi grają w Wiedźmina, zabijają strzygi i mordują gryfy... Ja dostałem do recenzji Farmę... Szczęściarz, co nie? ;)

PESIKS – dzięki wszystkim za komentarze (te miłe i mniej...), porady i

PESDWA – często wysyłacie linki, jednak nie możemy wszystkich informacji wrzucić na stronę. Sorry jeszcze raz jak coś nie wpadło, ale doba jest za krótka i czasami coś umknie.  

Tagi:

Oceń notkę
+ +30 -

Oceń profil
+ +79 -
Wojciech Gruszczyk
Ranking: 57 Poziom: 64
PD: 34081
REPUTACJA: 13651
Miesięcznik PSX Extreme