Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2019 21:43
Wiedźmin Netflix Geralt
1153V

Wiedźmin od Netflix może otrzymać nawet 7 sezonów. Twórcy przygotowali historię na lata

Netflix dopiero podał datę premiery pierwszych odcinków„Wiedźmina”, ale możemy mieć pewność, że to dopiero początek. Twórcy rozpisali już historię na siedem sezonów, które mogą debiutować w następnych latach.

„Wiedźmin” może stać się jedną z najważniejszych produkcji platformy Netflix. Już wcześniej pojawiły się plotki, według których aktorzy podpisali umowy na trzy opowieści, ale teraz sytuację wyjaśniła Lauren S. Hissrich – showrunnerka przygotowała już wydarzenia dla siedem sezonów:

„Rozplanowałam historię na siedem sezonów. Teraz chodzi tylko o to: „jak ułożysz fabułę, by przyciągnąć widzów na lata”. Najgorszą rzeczą, jaką moglibyśmy zrobić, to włożyć całą naszą energię tylko w pierwszy sezon i nie myśleć o tym, jak możemy rozwinąć te postacie.”

Nie oznacza to, że „Wiedźmin” musi posiadać siedem sezonów lub skończy się właśnie na tej liczbie. Jak wiadomo seriale żyją, firmy reagują na oglądalność, ale najwidoczniej Netflix chce w odpowiedni sposób wykorzystać uniwersum Andrzeja Sapkowskiego.

Pewną ciekawostką niech będzie fakt, że „Gra o tron” też była pierwotnie planowana na siedem sezonów, a w końcu została zakończona po ósmej opowieści.

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o "Wiedźminie" od Netflix:

Źródło: https://redanianintelligence.com/2019/11/01/the-witcher-is-planned-to-run-for-seven-seasons/

Tagi: lauren s. hissrich Netflix Wiedźmin wiedźmin netflix