SKLEP

Portal PSX Extreme

SKLEP
Lista tekstów

Hyde Park

Paweł Perez Myśliwiec Paweł Perez Myśliwiec 18.02.2017
1217V

Hyde Park: Najbardziej czekam na...

Sobotni poranek i takie pytanie? A co! Dzisiaj nieco bardziej, ekhm, filozoficznie, stąd odpowiedzi redakcyjnego składu różnorodne i liczymy, że i Wy podejmiecie rękawicę, zasypując komentarze przeróżnymi przemyśleniami. Miłej lektury!

czytaj dalej »
86

Ostatni komentarz:

Jeśli chodzi o gry to najbardziej czekam na nową Zeldę, na którą czekałem już i tak bardzo długo. A sama gra zapowiada się na niezapomnianą... - P-chan

Paweł Perez Myśliwiec Paweł Perez Myśliwiec 11.02.2017
1752V

Hyde Park: Pierwsza gra do ogrania z mojej "kupki wstydu"...

Słynna "kupka wstydu" przewija się podczas wielu rozmów w redakcji. Kto i czego nie ograł, jak duże ma zaległości, co planuje kupić (żeby potem i tak w to nie zagrać :)) itd. Za oknem zima nie odpuszcza, przed nami cały weekend, więc może uda się niektórym nadrobić zaległości? Zapraszamy do lektury kolejnego Hyde Parku i oczywiście komentarzy. 

czytaj dalej »
120

Ostatni komentarz:

Dokładnie szkoda czasu na przeciętne pozycje. Nie liczy się ilość, a jakość :) - wojtpil

Paweł Perez Myśliwiec Paweł Perez Myśliwiec 04.02.2017
1616V

Hyde Park: Gra, którą jako pierwszą ukończyłeś w tym roku...

Miała być przerwa wakacyjna, ale nam się nieco wydłużyła i stąd powrót Hyde Parku po ostatnim czerwcowym odcinku nieco się opóźnił w czasie, ale jesteśmy! Planowany termin publikacji to sobotnie poranki, tak że szukajcie nas wtedy i tradycyjnie zapraszamy do komentarzy. 

czytaj dalej »
145

Ostatni komentarz:

Fajnie, że jest nowy Hyde Park. Miło dowiedzieć się co tam słychać u redakcji :) Pierwszym tytułem jaki ukończyłem w tym roku był Spec Ops:... - Musiel

Roger Żochowski Roger Żochowski 05.06.2016
1436V

Hyde Park: 5 najlepszych fabularnie gier ostatnich lat

Ostatnie dwie generację konsol obfitowały w rozwój gier nastawionych na fabułę, dzięki czemu dostaliśmy sporo perełek mogących poszczycić się świetnym scenariuszem. Zapewne każdy z Was może wybrać pięć gier, które zachwyciły go przedstawioną historią. 

czytaj dalej »
91

Ostatni komentarz:

Red Dead Redemption Wiedzmin 3 Heavy Rain - Vieni

Miesięcznik PSX Extreme

Roger Żochowski Roger Żochowski 22.05.2016
1993V

Hyde Park: Ile i jakie konsole padły ci na przestrzeni lat?

W życiu praktycznie każdego gracza nadchodzi taki moment, w którym konsola odmawia posłuszeństwa. Jakie konsole padały Wam na przestrzeni lat? A może jesteście tymi szczęśliwcami, których ominęła ta katastrofa? 

czytaj dalej »
76

Ostatni komentarz:

W zasadzie każda konsola SONY jaką miałem mi padła, przy czym PSX i PS2 (gruba) miały bardzo drobne awarie, które usuwałem dosłownie... - Kunegunda_GoRyl

Roger Żochowski Roger Żochowski 08.05.2016
1904V

Hyde Park: Ile gier i jakie ukończyliście już w tyk roku?

Rok 2016 już za chwilę dojedzie do półmetka, a my znów będziemy wyczekiwać czerwcowych doniesień z E3. Zanim to nastąpi zapraszam do zabawy w małe podsumowanie - ile gier udało się Wam już ukończyć w tym roku? 

czytaj dalej »
69

Ostatni komentarz:

1 boss Rzucanie w niego kanistrami,granatami i rakietnica w twarz ? 2 boss granaty emp i system bojowy Jensena ? 3 boss 1 hit kill jak... - Patryk Galas

Roger Żochowski Roger Żochowski 01.05.2016
1217V

Hyde Park - jakie plany na majówkę - z grami czy bez?

Pogoda w trakcie majówki raczej nie będzie nas rozpieszczać, więc pewnie część z Was zamiast wyjechać gdzieś i odpocząć od konsoli, będzie nadrabiała kupkę wstydu. To jak - w co tam zamierzacie pograć w tzw. "długi weekend"? 

czytaj dalej »
41

Ostatni komentarz:

jeszcze przed Twoją odpowiedzią znalazłam, ale dzięki serdeczne! kupiłam osłonkę na obiektyw do smartfona ^^ - chionae

Roger Żochowski Roger Żochowski 24.04.2016
1674V

Hyde Park: TOP 5 najlepszych openingów w historii

W czasach, gdy oprawa graficzna nie była tak dopracowana jak w dzisiejszych produkcjach, intra do gier oraz wstawki CGI robiły niesamowitą robotę działając na naszą wyobraźnię. Tym razem w Hyde Parku wybieramy 5 najlepszych openingów w historii i czuję w kościach, że większość z Was postawi na starsze produkcje, choć współczesne nie mają się przecież czego wstydzić w tym temacie.  

czytaj dalej »
60

Ostatni komentarz:

Jak by było mało to muza rewelacja :D fakt różniła się od wersji wydanej na dany region ale kawałek ,,Back to the 1946 '' męczę do dziś... - Rabik

Roger Żochowski Roger Żochowski 17.04.2016
1385V

Hyde Park: 3 gry, których zapowiedzi chciałbyś zobaczyć na tegorocznym E3

Jak co roku powoli zbliża się święto graczy, jakim bez wątpienia są targi E3. Śledzenie nowinek z Los Angeles, czatowanie przy kompie na nocnych konferencjach, niezliczone ilości wypitej kawy i masa nowych trailerów z nadchodzących gier. No właśnie - zapowiedzi jakich produkcji chcielibyście zobaczyć w tym roku na E3? 

czytaj dalej »
87

Ostatni komentarz:

1)MediEvil 3 PL 2)Left 4 Dead 3 PL 3)Silent Hill PL - oobe503

Roger Żochowski Roger Żochowski 10.04.2016
1471V

Hyde Park: Ile i jakie kolekcjonerki/limitki posiadasz?

Edycje kolekcjonerskie to już stały krajobraz naszej branży. Praktycznie każda duża gra trafia na rynek w limitowanych edycjach wypełnionych różnymi gadżetami. Jak często sięgacie po specjalne wersje gier i jak duża jest Wasza kolekcja? 

czytaj dalej »
84

Ostatni komentarz:

ta gra nawet bez dema jest warta około 100 zł - Ojciec-Gracz

Roger Żochowski Roger Żochowski 03.04.2016
1341V

Hyde Park: Seria gier, która powinna sobie odpocząć

W ostatnich latach na rynek trafia coraz więcej remasterów i sequeli znanych marek, a nietuzinkowe i odważne pomysły pojawiają się przede wszystkich w grach niezależnych. Pytanie jest proste: która seria gier jest już na tyle nudna, odcina kupony, nic nie wnosi i niepotrzebna psuje branżę, że deweloper powinien dać sobie z nią spokój na jakiś czas. 

czytaj dalej »
50

Ostatni komentarz:

Chyba źle policzyłeś: "Mario wystąpił w ponad 200 grach" https://pl.wikipedia.org/wiki/Mario Takie odcinanie kuponów i exploatowanie... - Xerox

Roger Żochowski Roger Żochowski 27.03.2016
1484V

Hyde Park: TOP 5 Twoich ulubionych filmów, które możesz polecić innym

Tym razem mamy dla Was filmowe pytanie. Zapewne nie brakuje wśród naszych czytelników miłośników kina wszelakiej maści. Każdy z Was ma też zapewne ulubione filmy, które z czystym sumieniem mógłby polecić innym. Tytuły kultowe, ale i takie, które niekoniecznie zna mainstream. 

czytaj dalej »
90

Ostatni komentarz:

Dokładnie Douglas zagrał świetna a film od samego początku do końca powodował opad szczęki:) - Hantos980

Przejdź do strony

Strona