SKLEP

Portal PSX Extreme

SKLEP
Lista tekstów

Hyde Park

Roger Żochowski Roger Żochowski 05.06.2016
1403V

Hyde Park: 5 najlepszych fabularnie gier ostatnich lat

Ostatnie dwie generację konsol obfitowały w rozwój gier nastawionych na fabułę, dzięki czemu dostaliśmy sporo perełek mogących poszczycić się świetnym scenariuszem. Zapewne każdy z Was może wybrać pięć gier, które zachwyciły go przedstawioną historią. 

czytaj dalej »
91

Ostatni komentarz:

Red Dead Redemption Wiedzmin 3 Heavy Rain - Vieni

Roger Żochowski Roger Żochowski 22.05.2016
1969V

Hyde Park: Ile i jakie konsole padły ci na przestrzeni lat?

W życiu praktycznie każdego gracza nadchodzi taki moment, w którym konsola odmawia posłuszeństwa. Jakie konsole padały Wam na przestrzeni lat? A może jesteście tymi szczęśliwcami, których ominęła ta katastrofa? 

czytaj dalej »
76

Ostatni komentarz:

W zasadzie każda konsola SONY jaką miałem mi padła, przy czym PSX i PS2 (gruba) miały bardzo drobne awarie, które usuwałem dosłownie... - Kunegunda_GoRyl

Roger Żochowski Roger Żochowski 08.05.2016
1884V

Hyde Park: Ile gier i jakie ukończyliście już w tyk roku?

Rok 2016 już za chwilę dojedzie do półmetka, a my znów będziemy wyczekiwać czerwcowych doniesień z E3. Zanim to nastąpi zapraszam do zabawy w małe podsumowanie - ile gier udało się Wam już ukończyć w tym roku? 

czytaj dalej »
69

Ostatni komentarz:

1 boss Rzucanie w niego kanistrami,granatami i rakietnica w twarz ? 2 boss granaty emp i system bojowy Jensena ? 3 boss 1 hit kill jak... - Patryk Galas

Roger Żochowski Roger Żochowski 01.05.2016
1199V

Hyde Park - jakie plany na majówkę - z grami czy bez?

Pogoda w trakcie majówki raczej nie będzie nas rozpieszczać, więc pewnie część z Was zamiast wyjechać gdzieś i odpocząć od konsoli, będzie nadrabiała kupkę wstydu. To jak - w co tam zamierzacie pograć w tzw. "długi weekend"? 

czytaj dalej »
41

Ostatni komentarz:

jeszcze przed Twoją odpowiedzią znalazłam, ale dzięki serdeczne! kupiłam osłonkę na obiektyw do smartfona ^^ - chionae

Miesięcznik PSX Extreme

ReklamaRoger Żochowski Roger Żochowski 24.04.2016
1646V

Hyde Park: TOP 5 najlepszych openingów w historii

W czasach, gdy oprawa graficzna nie była tak dopracowana jak w dzisiejszych produkcjach, intra do gier oraz wstawki CGI robiły niesamowitą robotę działając na naszą wyobraźnię. Tym razem w Hyde Parku wybieramy 5 najlepszych openingów w historii i czuję w kościach, że większość z Was postawi na starsze produkcje, choć współczesne nie mają się przecież czego wstydzić w tym temacie.  

czytaj dalej »
60

Ostatni komentarz:

Jak by było mało to muza rewelacja :D fakt różniła się od wersji wydanej na dany region ale kawałek ,,Back to the 1946 '' męczę do dziś... - Rabik

Roger Żochowski Roger Żochowski 17.04.2016
1368V

Hyde Park: 3 gry, których zapowiedzi chciałbyś zobaczyć na tegorocznym E3

Jak co roku powoli zbliża się święto graczy, jakim bez wątpienia są targi E3. Śledzenie nowinek z Los Angeles, czatowanie przy kompie na nocnych konferencjach, niezliczone ilości wypitej kawy i masa nowych trailerów z nadchodzących gier. No właśnie - zapowiedzi jakich produkcji chcielibyście zobaczyć w tym roku na E3? 

czytaj dalej »
87

Ostatni komentarz:

1)MediEvil 3 PL 2)Left 4 Dead 3 PL 3)Silent Hill PL - oobe503

Roger Żochowski Roger Żochowski 10.04.2016
1444V

Hyde Park: Ile i jakie kolekcjonerki/limitki posiadasz?

Edycje kolekcjonerskie to już stały krajobraz naszej branży. Praktycznie każda duża gra trafia na rynek w limitowanych edycjach wypełnionych różnymi gadżetami. Jak często sięgacie po specjalne wersje gier i jak duża jest Wasza kolekcja? 

czytaj dalej »
84

Ostatni komentarz:

ta gra nawet bez dema jest warta około 100 zł - Ojciec-Gracz

Roger Żochowski Roger Żochowski 03.04.2016
1327V

Hyde Park: Seria gier, która powinna sobie odpocząć

W ostatnich latach na rynek trafia coraz więcej remasterów i sequeli znanych marek, a nietuzinkowe i odważne pomysły pojawiają się przede wszystkich w grach niezależnych. Pytanie jest proste: która seria gier jest już na tyle nudna, odcina kupony, nic nie wnosi i niepotrzebna psuje branżę, że deweloper powinien dać sobie z nią spokój na jakiś czas. 

czytaj dalej »
50

Ostatni komentarz:

Chyba źle policzyłeś: "Mario wystąpił w ponad 200 grach" https://pl.wikipedia.org/wiki/Mario Takie odcinanie kuponów i exploatowanie... - Xerox

Roger Żochowski Roger Żochowski 27.03.2016
1432V

Hyde Park: TOP 5 Twoich ulubionych filmów, które możesz polecić innym

Tym razem mamy dla Was filmowe pytanie. Zapewne nie brakuje wśród naszych czytelników miłośników kina wszelakiej maści. Każdy z Was ma też zapewne ulubione filmy, które z czystym sumieniem mógłby polecić innym. Tytuły kultowe, ale i takie, które niekoniecznie zna mainstream. 

czytaj dalej »
90

Ostatni komentarz:

Dokładnie Douglas zagrał świetna a film od samego początku do końca powodował opad szczęki:) - Hantos980

Roger Żochowski Roger Żochowski 20.03.2016
1580V

Hyde Park: 10 gier, które uznajesz za kamienie milowe branży i dlaczego

Są gry wideo, które przeszły do historii jako kamienie milowe. Nie zawsze były to produkcje idealne, ale zaimplementowane rozwiązania okazywały się przełomowe często definiując na nowo dany gatunek gier. Każdy z Was pamięta zapewne chwile, w których szukał szczęki na podłodze. Podzielicie się nimi z nami? 

czytaj dalej »
53

Ostatni komentarz:

Kolejność przypadkowa. 1. Space Invaders 2. Contra 3. Super Mario Bros 3 4. Mario 64 5. The Legend of Zelda: Ocarina of Time 6. God... - Czarny Ivo

Roger Żochowski Roger Żochowski 05.03.2016
1699V

Hyde Park: Twoje TOP 10 najlepszych gier tej generacji

Mówi się, że obecna generacja to przede wszystkim remastery i sequele znanych produkcji. Mówi się, że mało jest gier ekskluzywnych, które funkcjonowałyby jako systemsellery. WiiU, PS4 i XOne są już jednak na rynku na tyle długo, że chyba każdy z Was bez problemu będzie w stanie wskazać 10 najlepszych gier jakimi uraczono nas na tych platformach. 

czytaj dalej »
72

Ostatni komentarz:

10 z tej generacji? Nieco szybko na taki ranking ale dobra. Kolejność przypadkowa: Wiedźmin 3 Bloodborne Driveclub PES... - Hantos980

Roger Żochowski Roger Żochowski 28.02.2016
1474V

Hyde Park: Wasze 5 najlepszych gier na kanapowe multi w historii?

Kanapowe multi było niegdyś jedną z moich ulubionych form spędzania czasu przed konsolą. Dziś do takiego grania jest coraz mniej okazji, bo deweloperzy często oferują tylko zmagania przez sieć zapominając nawet o splitscreenie w wyścigach. Dlatego tym razem pytamy was o ulubione produkcje, przy których zasiadaliście razem z kumplami bądź koleżankami przed telewizorem. 

czytaj dalej »
72

Ostatni komentarz:

za CTR plusa - Ojciec-Gracz

Przejdź do strony

Strona

Reklama