Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.11.2017 12:47
Nintendo chwali się rewelacyjnymi ocenami Super Mario Odyssey. Świetna reklama Switch
1141V

Nintendo chwali się rewelacyjnymi ocenami Super Mario Odyssey. Świetna reklama Switch

Super Mario Odyssey bije rekordy popularności a Nintendo podnosi znacząco prognozy sprzedaży. Słowem - Biznes kręci się jak szalony. Firma postanowiła jeszcze pomóc sprzedaży konsoli nową reklamą.

Jak zwykle w swoich materiałach promocyjnych Nintendo stawia na motywy party-games, czyli wspólnej rozgrywki w grach na Switch.

Już prawie 1/3 posiadaczy Switch kupiła Super Mario Odysey

W nowej reklamie Switch nie brakuje scenek z rozbawionymi grupami znajomych, którzy bawią się przy najnowszych produkcjach z konsoli Nintendo. Wyszło to bardzo pozytywnie za sprawą fajnego montażu i zgrania z muzyką.

W tym miejscu warto przypomnieć o akcjach promocyjnych Nintendo również w naszym kraju. Dystrybutor Nintendo przygotował świetne stanowiska ze Switchami na PGA 2017 i WGW 2017 i nawiązał ostatnio współpracę z siecią McDonald's, dzięki czemu w barach fast foodowych tej firmy można aktualnie kupić zestawy z figurkami m.in. Yoshiego, Peach, Mario i Luigiego.

Przy okazji zerknijcie na nowy zwiastun Super Mario Odyssey, w którym wielki N chwali się wyśmienitymi ocenami zgarnianymi przez platformówkę.

Tagi: Mario Nintendo oceny polska recenzja reklama Super Mario Odyssey switch