Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.10.2017 17:28
a
891V

Assassin’s Creed: Origins ze szczegółowymi figurkami. Ubisoft prezentuje gadżety

Ubisoft kilka tygodni temu zapowiedział wprowadzenie na rynek gadżetów dla fanów serii Assassin’s Creed. Z okazji zbliżającej się premiery egipskiej przygody, możemy spojrzeć na materiał pokazujący figurki, Jabłko Edenu oraz ukryte ostrze.

Francuska korporacja systematycznie przygotowuje ciekawe gadżety, które debiutują na rynku w okolicach nowych gier. W zasadzie przy każdej dużej premierze możemy nabyć przynajmniej dodatkową figurkę.

Assassin’s Creed: Origins i walki z mumiami. Zwiastun prezentuje nową zawartość i szczegóły Season Passa

Nie inaczej jest w przypadku  Assassin’s Creed: Origins. Francuzi kontynuują świetną koncepcję i ponownie przygotowali dwie figurki, które możemy ze sobą złączyć. Przedmioty zostały wycenione na 239 zł, ale warto zwrócić uwagę na szczegóły – w tym wypadku zadbano nawet o efektowne podłoże.

W sklepie Ubisoftu pojawiło się również ukryte ostrze – klienci muszą również przygotować 239 zł, jednak szczerze mówiąc nie sądziłem, że gadżet będzie prezentował się tak dobrze. Pewnie nie przetniemy tym banana, ale nie trudno docenić projekt. Najmniej efektownie moim zdaniem wygląda Jabłko Edenu, na które trzeba przeznaczyć 189 zł.  

Tak prezentują się dokładne szczegóły produktów, które znajdziecie w sklepie Ubisoftu:  

  • Bayek - ta figurka przedstawia Bayeka i jego orła, Senu, szukających kolejnej ofiary. Figurka Bayeka zawiera tarczę i broń, w tym łuk i strzały, miecz i ukryte ostrze. Bayek jest strażnikiem Egiptu, a jego osobista historia doprowadziła do powstania zakonu asasynów.
  • Figurka Ayi przedstawia ją, wyposażoną w podwójne ostrze, w postawie bojowej. Aya pochodzi z Aleksandrii, a w jej żyłach płynie krew egipska i grecka. W młodości, Aya przeniosła się do Siwy i tam spotkała Bayeka. Choć sama nie pochodzi z ludu Medżaj, po ślubie z Bayekiem, Aya zaczęła wspierać swego męża w walce. Figurkę można połączyć z figurką Bayeka i stworzyć niepowtarzalną dioramę Assassin`s Creed Origins.
  • Jabłko Edenu - oficjalna reprodukcja artefaktu, który pojawi się w Assassin`s Creed Origins. Całość wyposażona jest w system oświetlenia LED, dzięki któremu replika w skali 1:1 świeci od wewnątrz. Jabłka są jednymi z najcenniejszych Fragmentów Edenu - artefaktów stworzonych przez starożytną cywilizację, celem podporządkowania sobie ludzkości. Przedmiot ten może dać właścicielowi kontrolę nad myślami, emocjami i zachowaniem ludzi.
  • Ukryte ostrze - tajna broń, którą można nosić tak jak Bayek albo wystawić jako przedmiot kolekcjonerski. Ukryte ostrze dostępne jest w ramach limitowanej, numerowanej edycji, z certyfikatem autentyczności - dostępnych będzie jedynie 9999 sztuk. W trakcie swej długiej podróży po Egipcie, Bayek używa tej broni jako wiernego i zabójczego towarzysza. Ukryte ostrze Bayeka jest pierwszym w historii zakonu asasynów.

Tagi: Assassin’s Creed: Origins figurka trailer Ubisoft zwiastun