Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.10.2017 15:07
Need for Speed Payback z fabularnym zwiastunem. Wiele wybuchów, ekipa i piękne samochody
840V

Need for Speed Payback z fabularnym zwiastunem. Wiele wybuchów, ekipa i piękne samochody

Electronic Arts właśnie opublikowało fabularny zwiastun Need for Speed Payback, który zapowiada dynamiczne wyścigi oraz pozwala spojrzeć na piękne samochody. W grze nie zabraknie wybuchów oraz efektownych akcji.

Jak w przyjemny sposób przerwać za długą ciszę? Takim zwiastunem. Elektronicy w sympatyczny sposób przypominają o Need for Speed Payback i pozwalają spojrzeć na kilka fabularnych scen.  

Need for Speed Payback. Zwiastun prezentuje „największy otwarty świat w historii Need for Speed”

Istotnym elementem Need for Speed Payback będzie tryb fabularny. W opowieści wcielimy się w trójkę bohaterów – Tylera, Maca oraz Jess – którzy wspólnymi siłami będą starali się zemścić na byłym współpracowniku. Nie będzie to łatwa sprawa, bo kierowcy chcąc wyrównać porachunki zmierzą się jednocześnie z kartelem Familia – mafia ma swoich ludzi nawet w policji.

Dzisiaj możemy spojrzeć na wstęp do wydarzeń. Wygląda to naprawdę przyjemnie, a jestem nawet pewien, że miłośnicy Szybkich i Wściekłych będą zadowoleni. Ghost Games od początku zapowiadając fabułę pokazuje sceny, które moglibyśmy dosłownie wrzucić do nowej odsłony kultowego filmu.

Prawdopodobnie w najbliższym czasie coraz to częściej będziemy przyglądać się produkcji Elektroników, ponieważ premiera Need for Speed Payback została zaplanowana na 10 listopada.

Tagi: Electronic Arts Ghost Games Need for Speed Payback trailer zwiastun