Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2017 15:22
Sony na Paris Games Week pokaże „spektakularne nowe gry”! Firma chce odwrócić uwagę od Xbox One X?
2823V

Sony na Paris Games Week pokaże „spektakularne nowe gry”! Firma chce odwrócić uwagę od Xbox One X?

Japońska korporacja zdecydowała się podgrzać atmosferę przed zbliżającym się Paris Games Week. Firma pokaże na wydarzeniu nowe tytuły na PlayStation 4 i PlayStation VR, które zostały określone jako „spektakularne”.

Sony od kilku lat chętnie przyjeżdża do Paryża. Japończycy zdecydowali się nawet nie organizować swojej konferencji w Kolonii – podczas gamescomu – na rzecz właśnie Paris Games Week. Nie inaczej będzie w tym roku, ale wkrótce mamy otrzymać coś więcej niż tylko kilka znanych zwiastunów.

Karta kredytowa PlayStation. Rób zakupy, zgarniaj punkty i odbieraj nagrody

Sony właśnie potwierdziło zorganizowanie konferencji na Paris Games Week. Wydarzenie odbędzie się 30 października o godzinie 16:00 i zainteresowani gracze mogą liczyć na dokładny live-stream z całego wydarzenia.

Należy jednak zwrócić uwagę na jeden fakt – impreza odbędzie się dopiero za 28 dni! Dlaczego w tej sytuacji Sony wspomina o show już teraz? Wiele na to wskazuje, że Japończycy właśnie na tym show pokażą kilka mocnych tytułów, których jakość będzie miała przyćmić bliską premierę Xboksa One X.

Już teraz firma zapowiada „prezentację kilku spektakularnych, nowych gier na PlayStation 4 i PlayStation VR”. W sumie mogliśmy się spodziewać, że korporacja będzie chciała walczyć ze sprzętem Microsoftu za pomocą nowych tytułów zmierzających na PS4 i PS VR.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/10/02/playstation-live-from-paris-games-week-is-coming-heres-where-to-watch-it

Tagi: paris games week paris games week 2018 sony