SKLEP

Portal PSX Extreme

SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2017 18:25
2059V

Resident Evil 7. Gameplay przygotowuje na premierę

Fani horrorów wyczekują na wielką premierę Resident Evil 7. Tytuł na kolejnych materiałach wygląda świetnie i pozwala dokładnie przyjrzeć się wizji japońskiego studia. Twórcy odmieniają znane uniwersum i oferują przerażających przeciwników. 

Najgorętszą premierą stycznia dla wielu jest Resident Evil 7. Gra Capcomu zapowiada się na kawał przerażającej opowieści, która powróci do najlepszych odsłon serii. Twórcy za pomocą przygody chcą przedstawić graczom nową wizję swojego uniwersum. 

Resident Evil 7 najtrudniejszą grą w serii

Dzisiaj możemy spojrzeć na kolejne materiały prezentujące rozgrywkę. Na filmach zobaczycie sporo nowych fragmentów z Resident Evil 7 – niektórzy szczęśliwcy zostali zaproszeni przez Capcom na pokaz i otrzymali od Japończyków spory wycinek tytułu.

Na jednym z materiałów dokładnie przyjrzycie się przeciwnikom. Jak wiadomo w Resident Evil 7 będziemy walczyć nie tylko z „chorą rodzinką”, a również nowymi, przerażającymi bestiami. Studio aktualnie nie podało jakichkolwiek szczegółów dotyczących potworów.

Trzeci materiał to zwiastun przygotowany przez Biohazard France – francuscy sympatycy projektu w ciekawy sposób skleili znane sceny i pozwalają spojrzeć na przyjemne podsumowanie.  

Materiały: Resident Evil 7 gameplay, preview i trailer

Tagi: capcom gameplay resident evil 7 resident evil vii

Komentarze (35)

Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Poziom: 30
REP.: 1885
Ted_Junior_Gillas dodano: 11.01.2017, 18:27 #1
Nie mogę sie doczekać. Odrazu włączam w VR :)
Ukryj odpowiedzi (12)
Rex [92.42.***.***] do Ted_Junior_Gillas dodano: 11.01.2017, 18:29 #2
mam do ciebie 12 km moge wpaśc z Bosmanami ;) ?
Poziom: 28
REP.: 370
Yasioo do Ted_Junior_Gillas dodano: 11.01.2017, 18:51 #3
Również rozgrzewam VR :):):):):):):) łykam na premierę jak pelikan!

Poziom: 30
REP.: 1885
Ted_Junior_Gillas do Yasioo dodano: 11.01.2017, 18:59 #4
Nie wiem czy mi serducho wytrzyma bo w demie na VR zejście do piwnicy... Spociłem sie jak mysz :D
Frezer 4.0 [87.206.***.***] do Ted_Junior_Gillas dodano: 11.01.2017, 19:07 #5
ale na VR zobaczysz sterte pikseli w tej grze
Poziom: 8
REP.: 14
dariuszdariusz do Ted_Junior_Gillas dodano: 11.01.2017, 20:17 #6
Mam pytanie,czy tryb vr nie miał być dostępny jakoś długo po premierze?Pamiętam takiego newsa na ppe
Poziom: 8
REP.: 14
dariuszdariusz do Ted_Junior_Gillas dodano: 11.01.2017, 20:24 #7
Mam pytanie,czy tryb vr nie miał być dostępny jakoś długo po premierze?Pamiętam takiego newsa na ppe
vr [87.205.***.***] do dariuszdariusz dodano: 11.01.2017, 20:27 #8
Na PSVR będzie od razu, na Oculusa czy Vive chyba za rok.
Poziom: 30
REP.: 1885
Ted_Junior_Gillas do Rex dodano: 11.01.2017, 20:55 #9
Jasne. Ale Bosmany odpadają. Paskudne piwo :)
Poziom: 30
REP.: 1885
Ted_Junior_Gillas do Frezer 4.0 dodano: 11.01.2017, 20:56 #10
Nie pisz pierdół jak na oczy nie widziałeś. Demo wygląda doskonale.
Poziom: 37
REP.: 194
xplasm do Ted_Junior_Gillas dodano: 11.01.2017, 21:22 #11
Tez się podłączam oczywiście tylko z vr
Rex [92.42.***.***] do Ted_Junior_Gillas dodano: 11.01.2017, 23:04 #12
no to bedzie okazja sie poznac w końu :) hehe

Bosmany paskudne .......uznam ze tego nie przeczytałem
12598369 MOJE GG jak sie chcesz ze mna skontaktowac :)
Poziom: 30
REP.: 1885
Ted_Junior_Gillas do Rex dodano: 12.01.2017, 11:41 #13
Co z Twoim kontem na PPE?
Poziom: 23
REP.: 126
Retro_Wonder_Boy dodano: 11.01.2017, 18:36 #14
Kto by pomyślał, że Resident skończy jako perypetie ze zwariowaną rodzinką.
Ukryj odpowiedzi (1)
Poziom: 37
REP.: 819
majzer89 do Retro_Wonder_Boy dodano: 11.01.2017, 21:08 #15
RE jeszcze się nie skończył.
I will have my revenge ;)
Poziom: 57
REP.: 7034
yavny dodano: 11.01.2017, 18:37 #16
Zacznie się, jedna gra kilka recenzji... ps4, ps4pro, vr ;)
Ukryj odpowiedzi (1)
Poziom: 37
REP.: 819
majzer89 do yavny dodano: 11.01.2017, 21:11 #17
I newsy z porównaniami Ps4vsPS4ProvsPSVR
Palec Kaza wskazuje mi drogę
Poziom: 73
REP.: 40064
REALista dodano: 11.01.2017, 18:38 #18
Te zdjęcie przywołuje na myśl same miłe rzeczy. Obiad w gronie rodziny. Coś pięknego.
Ukryj odpowiedzi (1)
Poziom: 30
REP.: 1885
Ted_Junior_Gillas do REALista dodano: 11.01.2017, 18:44 #19
"Welcome to the family son" :)
Palec Kaza wskazuje mi drogę
Poziom: 73
REP.: 40064
REALista dodano: 11.01.2017, 18:51 #20
Żałuje, że na Youtube nie ma opcji wyłączenia komentarza do filmu. Ja chce obejrzeć tylko gameplay. Gówno nie obchodzi co ten typ w filmie ma do powiedzenia, ale jedno jest pewne wszystko psuje. Jasne, że mogę wyłączyć dźwięk, ale ja chce posłuchać też oprawy dźwiękowej samej gry.
Ukryj odpowiedzi (2)
Poziom: 59
REP.: 12238
Riddickq do REALista dodano: 11.01.2017, 18:54 #21
Szczególnie drugi filmik, z tymi grubasami którzy jazgoczą jak przekupki na handlu.
Nie da się tego słuchać dłużej niz kilka sekund.
Palec Kaza wskazuje mi drogę
Poziom: 73
REP.: 40064
REALista do Riddickq dodano: 11.01.2017, 20:05 #22
Nie oglądałem, ale dalszej rekomendacji, żeby tego nie obejrzeć nie potrzebuje.
Poziom: 56
REP.: 6087
23tomas69 dodano: 11.01.2017, 18:51 #23
To w tych gameplayach nie pokazali jeszcze całości rozgrywki :P

Nie oglądałem za dużo filmików a chętnie ogram ;D
Poziom: 12
REP.: 34
KrzychuStarzyk dodano: 11.01.2017, 19:14 #24
Czekam, bez vr ale czekam... Nawet jeśli to nie będzie Resident z prawdziwego zdarzenia to i tak czekam bo zapowiada sie naprawde super. Jak dotąd wszystkie główne części, seria Revelations oraz stare GUN SURVIVOR ograne :)
Poziom: 38
REP.: 594
mastachaz dodano: 11.01.2017, 19:33 #25
wole sam zagrac niż ogladac :) ale zapowiada się swietnie.
Poziom: 32
REP.: 189
Leon Kennedy85 dodano: 11.01.2017, 20:13 #26
Głupie pytanie, ale wersja vr będzie inna od tej zwykłej czy przy zakupie nie trzeba się tym przejmować?
Ukryj odpowiedzi (3)
Poziom: 44
REP.: 2619
kubekubek do Leon Kennedy85 dodano: 11.01.2017, 20:22 #27
Jest tylko jedna wersja więc nie musisz się przejmować.
Poziom: 32
REP.: 189
Leon Kennedy85 do kubekubek dodano: 11.01.2017, 20:35 #28
Czyli już wkrótce będę miał pierwszą grę VR bez VR :)
Poziom: 44
REP.: 2619
kubekubek do Leon Kennedy85 dodano: 11.01.2017, 20:44 #29
No można tak powiedzieć :)
Poziom: 19
REP.: 16
Popi dodano: 11.01.2017, 20:58 #30
Nie wprowadzajcie ludzi w błąd, nic nowego nie zostało pokazane. Cholerne clickbaity. Kampania niby na 14 godzin, a cały czas w kółko to samo pokazują. Nie ufam tej grze. Jeszcze się okaże, że wszystko to co pokazali to cała gra, a wszystko za 240 zł.
Poziom: 37
REP.: 194
xplasm dodano: 11.01.2017, 21:25 #31
Daruje sobie gameplay wystarczyło mi demo a gre odpale na premierę
Poziom: 9
REP.: 14
Anarkist dodano: 11.01.2017, 22:01 #32
To może być nowa formuła na dobrego Resident evil .RE 4 był nową formułą która działała świetnie i dała świeżość serii .To może być przełom jak przy cz 4 czas pokaże jak to wyjdzie a gameplay świetny !!!!!!!!!!!!!!
Poziom: 25
REP.: 190
fisher777 dodano: 12.01.2017, 03:49 #33
To bedzie nowa formuła, Ci co mieli przyjemność ogrywać nowego Residenta mówią ,że gra miażdży !!!
Wyczuwam mały hicior, a na VR to już w ogóle sraczka musi być.
Pewnie bundle razem z pampersami będą dprzedawać :)
Aware Player
Poziom: 65
REP.: 9469
Karate_koks dodano: 12.01.2017, 09:08 #34
Gdzie ten nowy gamepley? To wszystko juz było. Jakby nie tytuł to z gamepleyu nikt by nie zgadł, że to RE.
Poziom: 12
REP.: 2
tadel dodano: 12.01.2017, 17:57 #35
No, też zamówiłem, może wytrzymam w VR, chociaż dema jeszcze nie przeszedłem...