SKLEP

Portal PSX Extreme

SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 29.01.2016 07:54
959V

EA kusi wizją rychłej premiery nowego Titanfall, Battlefield i Mass Effect Andromeda!

Wczoraj zarząd Electronic Arts przeprowadził konferencję dotyczącą wyników finansowych za ostatni kwartał. Blake Jorgensen udzielił kilku ciekawych informacji przy okazji spotkania z inwestorami.

Blake Jorgensen zapowiedział, że nowa odsłona serii Battlefield od DICE zostanie wydana w sezonie świątecznym 2016 roku. To jednak nie koniec gorących wieści. Do końca tego roku fiskalnego, czyli do 31 marca 2017 r. mamy pograć również w "nowe doznanie Titanfall" od studia Respawn, a także w Mass Effect: Andromeda, którego można spodziewać się w ostatnich miesiącach bieżącego roku fiskalnego, a więc w okresie od stycznia do marca 2017 r.

CEO firmy Andrew Wilson stwierdził, że widział już w akcji nową odsłonę Titanfall. Gość zachwycał się, że strzelanina wygląda "fantastycznie". Współpraca z Respawn idzie "bardzo dobrze" i kolejne szczegóły zostaną ujawnione w najbliższych miesiącach.

Jorgensen podkreślił na koniec, że w przypadku Titanfall i Mass Effect Andromeda możemy spodziewać się daty premiery w drugiej połowie roku fiskalnego, a więc w okresie od 1 października 2016 r. do 31 marca 2017 r.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że powstaje odsłona serii Titanfall przeznaczona na smartfony. Jej produkcją zajmnuje się studio Particle City i Nexon, więc wygląda na to, że Respawn tworzy nową odsłonę serii na konsole stacjonarne.

Tagi: battlefield dice ea mass effect: andromeda titanfall

Komentarze (31)

Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Śmieszny piesek ;)
Poziom: 60
REP.: 22273
Dobermann dodano: 29.01.2016, 08:06 #1
Ech, jeszcze tyle czasu do massa :((
Ukryj odpowiedzi (4)
Poziom: 41
REP.: 1610
graba305 do Dobermann dodano: 29.01.2016, 08:07 #2
cholera ubiegłeś mnie
Poziom: 38
REP.: 1684
CrossSleet do Dobermann dodano: 29.01.2016, 08:10 #3
Również cierpię - wersja HD wszystkich tytułów wraz z DLC na PS4 by mnie trochę pocieszyła....
Śmieszny piesek ;)
Poziom: 60
REP.: 22273
Dobermann do CrossSleet dodano: 29.01.2016, 08:19 #4
Yup, takirgo kotleta bym przyjal :)
Poziom: 20
REP.: 334
mario86 do CrossSleet dodano: 29.01.2016, 17:25 #5
a mnie na one :) szkoda że na kompie nie działa pad:( Edytowano 1 raz. Ostatnio: 29.01.2016, 17:25
Poziom: 41
REP.: 1610
graba305 dodano: 29.01.2016, 08:06 #6
no i jo;) Pierwszy
Jadę powolutku na osiołku pod górę.
Poziom: 57
REP.: 16200
dwaduzepe dodano: 29.01.2016, 08:07 #7
Marzy mi się trylogia Mass Effect na PS4. Wiem, że kotlet i w ogóle, ale taki kotlet to chętnie bym ograł.
Ukryj odpowiedzi (10)
Exercises in futility
Poziom: 30
REP.: 527
Vramin do dwaduzepe dodano: 29.01.2016, 08:31 #8
Multi ME3 to najlepsza Horda w jaką grałem i nie mogę się doczekać aż znów zagram w to na Łoniaku.
Tylko umarli widzieli koniec wojny
Poziom: 77
REP.: 48974
BR78 do dwaduzepe dodano: 29.01.2016, 08:31 #9
Też po raz kolejny poleciałbym z całą trylogią, mogliby ją nieźle podrasować dodając do całości wszystkie DLC i napisy PL (na PS3 napisy były tylko w trójce). Przed premierą "Andromedy" z pewnością sprzedaliby trochę takich dopakowanych edycji, ja brał bym na 100% :))
Poziom: 20
REP.: 296
marekp2 do dwaduzepe dodano: 29.01.2016, 09:43 #10
Gry które chciałem odpalić na godzinkę, a potem okazywało się, że mineło pięć. Remastera na PS4 brałbym w ciemno.
Poziom: 39
REP.: 72
Wojo_21 do dwaduzepe dodano: 29.01.2016, 10:11 #11
To jedyny remaster jaki bym chciał, cała trylogia :) no może jeszcze RDR i nic więcej odświeżać nie trzeba :)
Poziom: 31
REP.: 1622
Misioł do Wojo_21 dodano: 29.01.2016, 10:54 #12
RDR specjalnie odświeżać nie trzeba.Ograłem ostatnio. Gra się ładnie zestarzała. Polecam ograc za te trzy dyszki.
Poziom: 39
REP.: 72
Wojo_21 do Misioł dodano: 29.01.2016, 11:03 #13
Mam go w wersji goty, już ograny :) ale chodzi mi o to, że remasterem też bym nie pogardził :) na razie za dużo zaległości na ponowne przejście.
Chodząco-pisząca encyklopedia SW
Poziom: 39
REP.: 3023
Vanio do dwaduzepe dodano: 29.01.2016, 11:28 #14
Niestety EA nie widzi sensu w kotletach. Więc PS4 nie ma co liczyć, w przeciwieństwie do XONE, które ma szanse otrzymać dwójkę i trójkę we wstecznej.
Poziom: 38
REP.: 1684
CrossSleet do Vanio dodano: 29.01.2016, 18:56 #15
''Wsteczną'' to mogę sobie zrobić na x360. Ja bym chciał normalnego remastera + dlc i tyle.

Raz w roku ogrywamy z żoną trylogię, ale wypadałoby w końcu przenieść to na aktualną generację.

Chodząco-pisząca encyklopedia SW
Poziom: 39
REP.: 3023
Vanio do CrossSleet dodano: 29.01.2016, 19:15 #16
Ogólnie gracze psioczą na remastery, szczególnie w tej generacji z powodu ich nadmiaru. EA zapowiedziało brak jakichkolwiek remasterów (w tym Mass Effect), to fani psioczą na nich, że jak to. Spróbuj dogodzić.
Poziom: 38
REP.: 1684
CrossSleet do Vanio dodano: 01.02.2016, 09:19 #17
Ja akurat jestem fanem remasterów w każdej formie. Nie lubię trzymać szrotu, więc wolałbym całą bibliotekę z ps3/x360 przenieść na aktualną generację.

Moje ulubione gry w ulepszonej wersji? Bardzo chętnie.
Poziom: 40
REP.: 563
dokudowsky dodano: 29.01.2016, 08:19 #18
Czekam z niecierpliwością na titanfall 2
Ukryj odpowiedzi (2)
Poziom: 27
REP.: 720
Xmachine do dokudowsky dodano: 29.01.2016, 11:02 #19
ja też :) nadal gram w jedynkę, jeśli w następnej części urozmaicą jeszcze rozgrywkę i polepszą grafę , która już była dobra w części pierwszej to będzie killer.
Poziom: 40
REP.: 563
dokudowsky do Xmachine dodano: 29.01.2016, 15:15 #20
Też gram do dziś:)
Tylko umarli widzieli koniec wojny
Poziom: 77
REP.: 48974
BR78 dodano: 29.01.2016, 08:27 #21
Kij z "Battlefieldem" (zmęczenie materiału, gdyż fanem nie jestem). Za to "Titanfall" (wreszcie będzie można zasiąść za sterami mecha na PS4) i "ME: Andromeda" brzmią co najmniej intrygująco. Najbardziej interesuje mnie "Andromeda" która, mam nadzieję,przebije a przynajmniej dorówna trylogii z "Shepardem".

Edytowano 2 razy. Ostatnio: 29.01.2016, 08:40
Exercises in futility
Poziom: 30
REP.: 527
Vramin dodano: 29.01.2016, 08:30 #22
Let the Titan. Fall! ;)
Why are you wearing that stupid man suit?
Poziom: 45
REP.: 7258
Salt The Fries dodano: 29.01.2016, 08:44 #23
Drop a Titan on it!
Poziom: 54
REP.: 6150
Emil163 dodano: 29.01.2016, 09:14 #24
Wszystko wygląda fantastycznie w fazie produkcji. A po wydaniu? No właśnie...
Ukryj odpowiedzi (1)
Poziom: 27
REP.: 720
Xmachine do Emil163 dodano: 29.01.2016, 11:03 #25
myślę że titany 2 nie będą gorsze od jedynki, ale cóż poczekamy zobaczymy :)
Poziom: 33
REP.: 593
Anthony_Carmine dodano: 29.01.2016, 11:10 #26
Titanfall 2 biere na premiere! Jedynka jest zayebista po 2 spodziewam się wiecej :)
Poziom: 37
REP.: 428
pancernik dodano: 29.01.2016, 11:26 #27
Titanfall wyrwało dużo godzin z mojego życia. Licze że dwójka poprawi wynik:)
Poziom: 52
REP.: 4520
23tomas69 dodano: 29.01.2016, 12:53 #28
A Titanfall kiedy na PS4 ?
Oko za Oko
Poziom: 54
REP.: 7910
Big Jack dodano: 29.01.2016, 12:55 #29
Nowy battlefield w tym roku? Zdecydowanie tak!
Nowy Titanfall chwilę później? Zdecydowanie Tak!
Ukryj odpowiedzi (1)
Poziom: 46
REP.: 5977
Devourer do Big Jack dodano: 29.01.2016, 13:35 #30
Trzeba DICE przyznać, że pracują nad kolejnymi grami w rekordowym tempie, jedna wydana, druga wyłania się zza winkla, a pijany sztab EA zaciera łapki.

Znowu doczekamy się: wiecie co? Części rozwiązań które zaimplementowaliśmy zupełnie nie przemyśleliśmy, nie martwcie się jednak, grę dzięki wam drodzy kupujący łatamy na bieżąco. Swoją drogą widzieliście już na piękny Season Pass? Co powiecie na kolejną grę od nas co pół roku? Pozdrawiamy fanów!
Gun is the best of best
Poziom: 40
REP.: 1341
Wafeg414 dodano: 29.01.2016, 16:01 #31
Na wszystkie 3 gry mam oko. Czy ogram? To zależy, ale materiały na pewno będę śledził.