Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2017 18:18
Horizon: Zero Dawn The Frozen Wilds na nowym materiale. Piękne tereny i plemię Banuków
1393V

Horizon: Zero Dawn The Frozen Wilds na nowym materiale. Piękne tereny i plemię Banuków

Guerrilla Games przypomina światu o swoim wielkim DLC. Holendrzy przygotowali nowy materiał, który pozwala spojrzeć na piękno zamarzniętego świata z Horizon: Zero Dawn The Frozen Wilds.

Horizon: Zero Dawn to zupełnie nowa marka studia Guerrilla Games. Twórcy dotychczas słynęli z tworzenia produkcji w uniwersum Killzone’a, ale ich nowa marka została bardzo dobrze przyjęta przez graczy z całego świata.

Horizon: Zero Dawn. Guerrilla chwali się nowym wrogiem. Ulepszona woda w patchu

The Frozen Wilds to fabularne rozszerzenie do Horizon: Zero Dawn. Przygoda zaprowadzi Aloy na zamarznięty teren nazwany „The Cut”, po którym stąpają wyłącznie najodważniejsi myśliwi plemienia Banuk. Dzielni wojownicy walczą w tym miejscu z potężnymi maszynami, ale tylko nieliczni mogą opowiedzieć swoją historię.

Studio spędziło mnóstwo czasu, by każde wykreowane plamię prezentowało się wiarygodnie w swoim naturalnym środowisku i nie inaczej było w przypadku Banuków. Twórcy zdali sobie jednak sprawę, że w podstawce gracze nie mogli odpowiednio poznać tych wyjątkowych postaci, więc zdecydowano się zaangażować ich w fabularny dodatek.

Na materiale zobaczycie kilka pięknych miejscówek oraz posłuchacie deweloperów opowiadających o pracach nad bohaterami. Świetnie prezentują się materiały koncepcyjne, które pokazują pierwotny zamysł twórców.

Źródło: YouTube.com

Tagi: dziennik dewelopera Guerrilla Games horizon: zero dawn The frozen wilds zwiastun