SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2017 16:07
Wolfenstein II: The New Colossus z kapitalnym zwiastunem pełnym akcji
1469V

Wolfenstein II: The New Colossus z kapitalnym zwiastunem pełnym akcji

Dobra muzyka, świetne sceny i znany bohater. Bethesda właśnie opublkowała zapowiadany wczoraj zwiastun, który pozwala spojrzeć na sporo akcji z Wolfenstein II: The New Colossus. Studio nie zapomina o zabawnych sytuacjach. Oglądasz i chcesz grać.

Kampania marketingowa Wolfenstein II: The New Colossus jest świetna. Bethesda oraz MachineGames małymi krokami przybliżają graczom produkcję, w której Blazkowicz trafi do Ameryki. Stany Zjednoczone w tej opowieści upadły, a naszym zadaniem będzie walka z nazistami.

Wolfenstein II: The New Colossus z ponadczasowym herosem. Poznajcie Blitzmenscha

Trudno nie docenić produkcji, która od pierwszego materiału wygląda genialnie. To po prostu znany, dobry i ceniony Wolfenstein z nowymi zabawkami, kolejnymi gadżetami i w zasadzie dość intrygującą historią.

Nie możemy w tym wypadku liczyć na rewolucję, ale czy ktokolwiek ją potrzebuje? Zdecydowanie nie. MachineGames ponownie zaoferuje jazdę bez trzymanki, krwawe akcje i na pewno nie zapomni o kilku mocnych żartach.

Nadal nie otrzymaliśmy szczegółów dotyczących długości historii, lecz warto w tym miejscu przypomnieć, że ukończenie Wolfenstein: The New Order zajmowało 12 godzin, a dodatek zatytułowany Wolfenstein: The Old Blood trwał dobre 6 godzin.

Tagi: bethesda trailer wolfenstein ii: the new colossus zwiastun

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Wolfenstein II: The New Colossus
  • Platformy:  PS4   XONE   NS   PC 
  • Data premiery - Polska: 27.10.2017
  • Nie
  • od lat 18 wulgarny język przemoc
Miesięcznik PSX Extreme