Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2017 15:01
Gry na Xbox One X ze specjalnym oznaczeniem „Xbox One X Enhanced”
2815V

Gry na Xbox One X ze specjalnym oznaczeniem „Xbox One X Enhanced”

Do premiery Xboksa One X pozostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz pierwsze gry posiadają znaczącą informację na pudełku dotyczącą przygotowanych ulepszeń. Gracze mogą szukać informacji „Xbox One X Enhanced”.

W listopadzie na rynku zadebiutuje kolejna konsola Microsoftu. Amerykanie zapowiedzieli ulepszenie wielu produkcji na premierę sprzętu, ale możemy jednocześnie mieć pewność, że nowe gry zostaną odpowiednio oznaczone.

Xbox One X. Lista „ulepszonych” gier wygląda imponująco!

„Xbox One X Enhanced” pojawi się na pudełkach większości tytułów debiutujących w następnych miesiącach. Twórcy gier bardzo chętnie korzystają z nowej mocy „najpotężniejszej konsoli w historii”, więc Microsoft postanowił odpowiednio powiadomić graczy o ulepszeniach.

Na przodzie (prawy górny róg) i na tyle (lewy dolny róg) pojawi się mała adnotacja. Ze względu na ograniczoną powierzchnię, informacja nie zawiera szczegółów, ale takie konkrety zostaną za każdym razem ujawnione przez samych deweloperów.

Należy na pewno przypomnieć, że usprawnienie gier jest opcjonalne, ale dzięki świetnym narzędziom, twórcy bardzo chętnie dostosowują swoje opowieści do nowego Xboksa. Już w lipcu przedstawiłem sporą listę tytułów – stosowny link znajduje się powyżej – które zostaną poprawione na premierę Xboksa One X.

Xbox One X Enhanced pudełko

Źródło: http://wccftech.com/updated-xbox-one-x-game-packaging

Tagi: Microsoft Xbox One xbox one x