Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.09.2017 13:08
Xbox One X i rozgrywka 4K na T-Mobile Warsaw Games Week 2017
1366V

Xbox One X i rozgrywka 4K na T-Mobile Warsaw Games Week 2017

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich graczy odwiedzających T-Mobile Warsaw Games Week 2017. Microsoft nie zmarnuje okazji i przywiezie na imprezę Xboksy One X, dzięki którym każdy gracz zapozna się z rozgrywką „w prawdziwym 4K”.

Od 13 do 15 października w EXPO XXI w Warszawie odbędzie się T-Mobile Warsaw Games Week 2017. Gracze mogą liczyć na sporo atrakcji, a jedną z nich będzie bez wątpienia możliwość zagrania na Xboksie One X.

Xbox One i Xbox One X z rewolucyjnym systemem Intelligent Delivery. Microsoft zadba o nasz czas

Polski oddział Microsoftu zdecydował się na zaprezentowanie „najpotężniejszej konsoli w historii” na imprezie w Warszawie. Na wydarzeniu zostanie zorganizowana sporej wielkości strefa amerykańskiej korporacji, gdzie każdy zainteresowany  otrzyma możliwość zagrania na Xboksie One X.

I możecie mieć pewność, że doświadczycie mocy konsoli, bo na WGW zostaną zaprezentowane między innymi: Forza Motorsport 7 oraz Assassin’s Creed: Origins – oba tytuły miałem okazję sprawdzić na gamescomie 2017 i już teraz mogę obiecać, że będziecie pod wrażeniem.

Turn 10 Studios oraz Ubisoft w świetny sposób okiełznali nową platformę i Egipt zauroczy wielu czytelników PPE. Będziecie również pod wrażeniem podczas zmagań przejazdów pięknymi samochodami – tutaj zachęcam do sprawdzenia rozgrywki ze zmienną pogodą.

Będzie to ostatni moment na sprawdzenie Xboksa One X przed premierą. Nowa platforma Amerykanów trafi do sprzedaży na początku listopada.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Microsoft Warsaw Games Week 2017 xbox one x