Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.06.2017 11:26
Summer Lesson. Wyjątkowo droga dziewczyna. Bandai Namco wyciska kasę z fanów VR
2044V

Summer Lesson. Wyjątkowo droga dziewczyna. Bandai Namco wyciska kasę z fanów VR

Summer Lesson to najpopularniejsza gra na PlayStation VR w Japonii, więc nie dziwi fakt, że tytuł jest mocno promowany przez Bandai Namco. Produkcja właśnie dorobiła się rozszerzenia, a w zanadrzu jest jeszcze seria DLC.

Blondynka, którą obserwujemy na kolejnych materiałach od Bandai Namco występowała w pierwszych filmikach promujących prototyp Summer Lesson. Wydawca postanowił w końcu wykorzystać opracowany model postaci i wzbogacić Summer Lesson o kolejną uczennicę.

Twoja nowa wirtualna dziewczyna

Rozszerzenie Allison Snow Garden of Seven Days trafiło dzisiaj na japoński rynek (możecie je znaleźć w dystrybucji cyfrowej na PlayStation Store). Chociaż właściwie powinienem napisać o "grze", bo Allison Snow kosztuje w edycji Deluxe... 8330 jenów. To pułap cenowy najdroższych produkcji AAA w Kraju Kwitnącej Wiśni. Za "bazową wersję" Allison Snow trzeba dać natomiast 3000 jenów.

Bandai Namco nie wystarcza kasowanie graczy 2 razy za tę samą grę. Wydawca zapowiedział, że szykuje DLC, które będą kosztować od 1100 do 1500 jenów. Gracze otrzymają w ramach tych dodatków m.in. strój cheerleaderki i bikini, w którym dziewczyna pokroi arbuza. Itadakimasu!

 

Tagi: Bandai Namco ps4 Summer Lesson